کد خبر: ۲۵۰۵۹
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۱ - ۱۶:۱۱

اعتدال: الهام حمیدی، سردبیر مجله «دنیای زنان» گفت: تاکنون کار خبری انجام نداده‌ام اما علاقه مندی به این نشریه و پرداختن به موضوع زنان در جامعه دلیل پذیرفتن پیشنهادی سردبیری بود. الهام حمیدی در گفت‌وگو با خبرنگار تلویزیون سینماپرس با اشاره به پذیرفتن سردبیری مجله «دنیای زنان» بیان کرد: تاکنون کار خبری انجام نداد‌ه‌ام، به همین خاطر بیشتر کار نظارت بر بخش‌های مختلف را برعهده گرفته‌ام و  در این مجله همکاری می‌کنم.


وی در مورد پذیرش این پیشنهاد با توجه به عدم سابقه در دنیای مطبوعات عنوان کرد: مدتی پیش مدیر مسئول این مجله -سونیا پوریامین- پیشنهاد سردبیری را مطرح کرد که من نیز با توجه به علاقه ای که از گذشته به این نشریه داشتم و رویکرد و نگاه این نشریه در پرداخت به دنیای زنان دلیلی شد تا پیشنهاد وی را قبول کردم.


این بازیگر سینما و تلویزیون گفت: کار من به عنوان سردبیر از شماره فروردین‌ماه مجله شروع شده و در حال حاضر نیز همکاری خوبی با قسمت‌های مختلف از جمله بخش هنری دارم. امیدوارم بتوانیم در آینده نزدیک تعداد مخاطبان نشریه را افزایش دهیم.


الهام حمیدی درباره دیدگاه خود نسبت به برنامه «خانومی که شما باشید» به واسطه حضور در یکی از قسمت‌های آن بیان کرد:  این برنامه از یک ایده نو برخوردار بود. این نگاه تازه موجب شد مخاطبان با زندگی بازیگران و مشکلات آنان در جامعه آشنا شوند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
اخبار داغ