کد خبر: ۲۴۹۶۳۷
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۶
«سید سجاد»، از مخاطبان انصاف نیوز، در متنی ارسالی نوشت:

چند روز پیش در آرشیو روزنامه کیهان مربوط به سال ۱۳۸۸ می‌گشتم که روزنامه‌ی ۳۱-۰۶-۱۳۸۸ به این تیتر برخوردم؛ خبری برای یادآوری خاطرات سال ۱۳۸۸٫ خبر را خواندم و متوجه چند نکته شدم که کیهان نشینان درست در چشم مخاطب خود نگاه می‌کنند و دروغ و اکاذیب خود را به خورد مخاطب خود القا می‌کنند و قتی که می‌گویید سند کو می‌گویند چون در روزنامه‌ی ما چاپ شده سند است!

دروغ پردازی یا کم حافظگی کیهان مدعی دیدار با سوروس!


حال که اصل خبر را نگاه کنید متوجه یک نکته خواهید شد که کیهان تاریخ و روز دیدار روز برای اینکه مثلا مستند باشد کامل آورده است ولی از آنجایی که دروغگویان کم حافظه هستند به خود زحمت نداده‌اند که تاریخ را با واقعیت منطبق کنند. اگر با یکی از تبدیل کننده‌های تاریخ در اینترنت کار کنید متوجه عکس زیر خواهید شد.


دروغ پردازی یا کم حافظگی کیهان مدعی دیدار با سوروس!

کیهان از قول جورج سورس آنچنان از روز و تاریخ ملاقات سخن می‌گوید که گویا خود برادر حسین در حال صورت برداری متن مذاکرات بوده است.

دروغ پردازی یا کم حافظگی کیهان مدعی دیدار با سوروس!

بله تاریخ روز واقعی برای کیهان تغییر کرده؛ کیهان نشینان می‌گویند که سه‌شنبه دیدار صورت گرفته ولی در واقع دروغ‌گوی کم حافظه‌ی ما دقت نکرده که تاریخ را با واقعیت مطابقت دهد.

دروغ پردازی یا کم حافظگی کیهان مدعی دیدار با سوروس!

جالب است که بدانید که در روز ۷-۱۱-۹۹ باز هم به این ملاقات اشاره کرده با سند سال ۱۳۸۸ باز هم از آنجایی که دروغ‌گو بسیار کم حافظه است این بار روز دیدار را یک روز جلوتر برده و گفته چهارشنبه ملاقات صورت گرفته است.

انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
جوان ایرانی
|
-
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۲
0
0
راستی ماکه نفهمیدیم بالاخره دیدار کرده یا نه ؟؟؟ روزش مهم نیست 4 شنبه یا سه شنبه ؟؟؟؟ جواب چیه دیدار کرده یا نه؟؟؟؟ همدیگه را دیدن یا نه؟؟؟؟
مجتبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۲
1
0
روز ملاقات مهم نیست.
خود ملاقات مهم است.
وای بر منافقین.
فواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۲
1
0
این که میتونه یک اشتباه تایپی باشد،،آدم کیهان نشین باشد بهتر است تا اینکه برای غرب دم تکون بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۷
0
0
با اینحال الطاف خفیه الهی و توجهات حضرت ولی عصر ، حامی جماعتی است که انسانیت و عقلانیت را همیشه نفی کرده اند ! شاید اینها برای خودشان در پستو خانه نعوذ بالله خدا و امام زمانی ساخته اند و به آنها استناد می کنند ؟؟؟؟؟
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری