کد خبر: ۲۴۹۲۵۷
تعداد نظرات: ۵ نظر
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۱
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مهدی مختاری 291
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۵
2
8
این یک فیلم ساختگی است؛ تهمت و دروغ بزرگی است. چنین شعاری گفته نشده است. با این بهانه ها کشور را به سمت آشوب نکشانید و مردم بی گناه را به کشتن ندهید. قوۀ قضائیه اگر راست می گوید جلوی افزایش قیمت ها را بگیرد، مسئولان خائن را شناسایی کند و جلوی چشم مردم محاکمه کند، دست دلال ها و کسانی اختلاس می کنند را از جیب ما مردم کوتاه کند، مجرم هایی مثل خاوری و مسیح علی نژاد را که به کانادا و آمریکا فرار کرده اند به کشور برگرداند و محاکمه کند، از توهین های صدا و سیما به ما مردم جلوگیری کند. از توهین های بعضی از مسئولین به ما مردم جلوگیری کند. یه عالمه فیلم سکسی توی اینترنت وجود دارد؛ پلیس فتا، وزارت ارتباطات و قوۀ قضائیه اگر راست می گویند و عُرضه دارند، این فیلم ها را از روی اینترنت حذف کنند، سرور آن ها را شناسایی کرده و نابود کنند، یک اینترنت مستقل و پاکیزه برای کشور ایجاد کنند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۶
25
0
حالا مشکل تو خاوری و مسیح علی نزاد است؟ برو بابا حلوات رو بخور. دل خوشی داری. صدها مسیح علی نزاد درکشور روییده شده . فکر میکنی کارکرد مسوولین دروغگو و ریاکار مطلوب بوده که حالا دنبال بیرونی ها هستی. قوه قضاییه در درونش مشکلات خاص خودش را داره که مردم در دادگاهها ان را میبینند . برو دنبال یک سرور خاص بگرد تا همه اش ادعیه و ذکر مصیبت باشه. اقا مهدی خیلی پرتی.
پاسخ ها
مهدی مختاری 291
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۶
در پاسخ به ناشناس (۰۸:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۶): برو خدا شفات بده؛ منم که دقیقاً همین ها رو گفتم، نمی دونم شما از کجای حرف من انتقاد داری؟ من پرتم یا تو که بین دشمن بیرونی و دشمن درونی تفاوت قائل میشی. بهتره یک بار دیگه حرف هایی رو که گفتم با دقت مطالعه کنی. گمانم شما از بی ناموس شدن خودت و خانواده ات خوشت میاد که می گی برو دنبال یک سرور خاص بگرد تا همه اش ادعیه و ذکر مصیبت باشه. مشکل اصلی شما اینه که شادی رو فقط در فحشا و بی ناموس شدنتان می بینید و فکر می کنید اسلام با شادی مخالفه. اگر شادی در اسلام کم است دلیلش وجود افرادی نحسی مثل شماست که در طول تاریخ جنایت های زیادی را مرتکب شده اید.

در پاسخ به محمود صادقی: مگه من گفتم همه ثروتمند هستند؟! جلَّ الخالق؛ شما دیگه چه جور موجوداتی هستید؟! من از گرونی گله کردم، از اختلاس و دزدی و خیانت بعضی از مسئولین گله کردم. معلوم نیست فاز شما چیه که هر جور حرف می زنیم مخالفت می کنید.
محمود صادقی
|
Russian Federation
|
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۶
14
1
نفست از جای گرم بلند میشه مشتی کشور سراسر فقر و بدبختیه
ناشناس
|
United States
|
۱۷:۰۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۶
10
3
اگر بگوئیم مردمی که علیه حسن روحانی شعار دادند مجرم هستند پس شعار مرگ بر شاه هم جرم بود.
یا شاید مردم بهتر میفهمند چه کسانی منشاء مشکلات انها هستند و بر علیه انها شعار میدهند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری