کد خبر: ۲۴۸۸۸۷
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۴
صنعت گران در جلسه با نایب رئیس مجلس شورای اسلامی:
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه تعدادی از صتعتگران صنابع پتروشیمی گفت : رفع مشکلات واحد های صنعتی به خصوص در زمینه ی مواد اولیه یعنی تحقق جهش تولید و افزایش اشتغال زایی.
به گزارش پایگاه خبری اعتدال امیر حسین قاضی زاده هاشمی با اشاره به افزایش 70 در صدی قیمت مواد اولبه و کاهش محسوس آن در بازار  که صاحبان صنایع خاستار رفع ان شدند گفت : این مشکلات باید از پیش پای تولید کنندگان برداشته شود. 

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در این نشست ضمن تاکید به رفع مشکلات تولید کنندگان به خصوص صنایع پایین دستی پتروشیمی گفت:مجلس باید با توجه به استفاده ی پتروشیمی ها از انرزی ارزان آنها را موظف به تامین مواد اولیه ی واحدهای صنعتی داخل کند.
وی افزود: مواد اولیه پتدوشیمی ها باید دو نرخی شود.  یک نرخ برای انهایی که محصولات خود را در اختیار تولید کنندگان داخلی می گذارند مه باید ارزانتر باشد و یک نرخ که باید جهانی باشد برای آندسته پتروشیمی ها که میخواهند محصولات خود را صادر کنند.

وی تاکید کرد: رفع مشکلات واحد های صنعتی به خصوص در زمینه ی مواد اولیه یعنی تحقق جهش تولید و افزایش اشتغال زایی.

در نشست مشترک نمایندگان مجلس و برخی اصحاب صنعت رفع مشکلات موجود با پیگیری مجلس از جمله خواسته های صنعت گران بود،آنها خواستند اول مواد اولیه برای تولید داخلی تامین شود و بعد خام فروشی به خارج شود.مواد اولیه صنایع پایین دستی پتروشیمی ها باید ارزان تر تامین شود

مواد اولیه صنایع پایین دستی پتروشیمی ها باید ارزان تر تامین شود

مواد اولیه صنایع پایین دستی پتروشیمی ها باید ارزان تر تامین شود

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری