کد خبر: ۲۴۸۷۸۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
مهدی کروبی پس از منزل قدرت الله ‌علیخانی این بار به خانه محمد قوچانی از اعضای حزب کارگزاران رفت و با وی و غلامحسین کرباسچی دیدار کرد.

کروبی با کرباسچی و محمد قوچانی دیدار کرد + عکس

به گزارش جماران؛ مریم‌باقی، همسر محمدقوچانی در همین خصوص نوشت: «دیشب آقای کروبی از حصر ساعاتی را در منزل ما در مرخصی گذراند و شام مهمان ما بود پس از ده سال حصر بود که او را می دیدم.شب خوب و به یاد ماندنی شد.آقای کرباسچی و حسین آقای کروبی هم در این مهمانی کوچک حضور داشتند و متاسف شدیم که ممکن نشد که پدرم در این دیدار حاضر شود. 

آقای کروبی با وجود بیماری های متعدد جسمی اما از لحاظ روحی بسیار پر انرژی و با نشاط بود و با همان شور و حرارت همیشه حرف می زد او هنوز به سیاست ورزی در ایران امیدوار است. خدا نگه داردش و ان‌شالله رفع حصر محصورین و آزادی همه زندانیان سیاسی.»

کروبی با کرباسچی و محمد قوچانی دیدار کرد + عکس

محمد قوچانی: یک گام به عبور از حوادث هشتاد و هشت نزدیکتر شده ایم
قوچانی نوشت: «بیست سال پس از روز عروسی مان که با تلاش آقای کروبی از عزا درآمد و پدر عروس سرانجام از زندان به تالار عروسی رسید؛ دیشب ما ( من و مریم و حافظ و ایران) میزبان آقای کروبی و آقای کرباسچی بودیم هر چند باز جای آقای باقی خالی بود.

اما حتی آقای باقی هم از اینکه یک گام به عبور از حوادث هشتاد و هشت نزدیکتر شده ایم راضی بود و خوشحال و ما هم به گام های بلندتر بعدی ، امیدوار . هشتاد و هشت را نباید فراموش کرد اما از آن باید عبور کرد و گام اول بازگشت هر دو نامزد اصلاح طلب انتخابات به جامعه بود که الان ظاهرا به گام آخر بدل شده است. اما حتی اگر ( برخی) اصلاح طلبان به پایان راه رسیده باشند و همچون اصولگرایان در دور تکرار افتاده باشند ، سیاست ورزی به خصوص اصلاح طلبی هرگز نمی میرد و یکی از نمادهای بقای آن همین روحیه ی آقای کروبی است . تمام شب شیخنا به فکر راه برون رفتی برای اصلاحات و کل کشور از این وضع تعلیق بود و در فقدان مسوولیت پذیری دوستان اصلاح طلب و رقیبان اصولگرا بر حال ملت و کشور غصه می خورد و در جستجوی چاره برای جامعه ای بود که درگیر فروبستگی در هر دو جریان اصلاح طلب و اصولگرا شده است . اصلاح طلب / اصولگرا ، " تمام نشده ماجرا"! داستان ادامه دارد ...»
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
-
|
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۴
1
0
نگران مشکلات مردم هستند. بعد ظرف میوه هایی که گیر مردم مستضعف نمیاد روی میزشون خودنمایی میکنه.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری