کد خبر: ۲۴۸۷۵۸
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۵
در حالی که حسن روحانی از شوق بازگشت آمریکا به برجام در دوره خود حاضر است هر امتیازی بدهد، طرف آمریکایی گویا دست او را خوانده و با عشوه گری دل عاشق خود را بیشتر به تب و تاب اندازد تا شاید امتیازات بیشتری را بتواند از این شیخ عجول بگیرد.
مخابره پیام بد از واشنگتن برای روحانی
اعتدال:« درباره ایران با متحدان گفت و گو می کنیم » جمله ای است که اهالی سیاست معنی آن را می دانند . عدم عجله آمریکا و یا اولویت نداشتن و یا هر دلیلی که کاخ سفید ترجیح می دهد مذاکرات با ایران را با آرامش بیشتر و در طول زمان چند ماهه دنبال کند.

سخنگوی کاخ سفید در نخستین نشست خبری خود پس از آغاز به کار دولت جدید آمریکا گفت که دولت بایدن قصد دارد درباره موضوع هسته ایران و برجام با متحدان خارجی خود گفت و گو کند.

به گزارش اعتدال، جن ساکی در نخستین نشست خبری خود به عنوان سخنگوی کاخ سفید که شامگاه چهارشنبه به وقت واشنگتن برگزار شد، گفت رئیس جمهوری امریکا تصریح کرده که آمریکا از طریق دیپلماسی، به دنبال تقویت محدودیت های هسته ای ایران است. 

او بدون اشاره به اینکه این دولت آمریکا بوده که از برجام خارج شده و تعهداتش را زیرپا گذاشته است، گفت ایران باید تعهداتش را در قبال برجام به منظور ادامه روند این توافق از سر بگیرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری