کد خبر: ۲۴۸۶۹۸
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۶
دلار به کف کانال ۲۲ هزار تومان رسید و سکه آماده ورود به کانال ۱۰ میلیون
قیمت دلار امروز دوشنبه ۲۹ دی ماه روزی پرنوسان را پشت سرمی‌گذارد و پشت سر آن سکه و طلا هم بالا و پایین می‌شوند. از صبح تقریبا شاهد نوسان چهارصد تومانی هستیم و عددهایی مانند ۲۲ هزار و ۷۰۰ تومان و ۲۲ هزار و ۲۵۰ تومان به‌عنوان قیمت لحظه‌ای دلار روی تابلوها نقش می‌بنند. نوسانات قیمت دلار، سکه و طلا تا ساعات پایانی امروز ادامه خواهد داشت.

اعتدال: دلار در معاملات امروز صبح دوشنبه ۲۹ دی ماه تا ۲۲ هزار و ۷۰۰ تومان ارزان شده است. احتمال کاهش بیشتر تا اوایل بهمن که دوران دونالد ترامپ رسما به پایان می‌رسد، وجود دارد. اگرچه جو بایدن بعد از معرفی رسمی به‌عنوان رئیس‌جمهور بعدی آمریکا قادر است با یک سخنرانی خشن و عصبی که از سیاست‌های خصمانه آمریکا در قبال ایران سرچشمه می‌گیرد، بازار ارز را دوباره به‌هم بریزد

قیمت دلار  امروز دوشنبه ۲۹ دی ماه روزی پرنوسان را پشت سرمی‌گذارد و پشت سر آن سکه و طلا هم بالا و پایین می‌شوند. از صبح تقریبا شاهد نوسان چهارصد تومانی هستیم و عددهایی مانند ۲۲ هزار و ۷۰۰ تومان و ۲۲ هزار و ۲۵۰ تومان به‌عنوان قیمت لحظه‌ای دلار روی تابلوها نقش می‌بنند. نوسانات قیمت دلار، سکه و طلا تا ساعات پایانی امروز ادامه خواهد داشت. پیش‌بینی می‌شود این روند تا روز چهارشنبه ادامه داشته باشد و از روز پنجشنبه شاهد برقراری آرامش در بازار باشیم.

دلار؛ حدود ۱۰ هزار تومان

قیمت دلار بیش از یک چهارم ارزش خود را از دست داده است. بیشترین قیمت دلار در هفته آخر مهرماه حدود ۳۲ هزار و ۲۰۰ تومان بود و دلار در معاملات امروز صبح دوشنبه ۲۹ دی ماه تا کف کانال ۲۲ هزار تومان ارزان شده است آخرین بار دلار پنج ماه پیش و اول شهریورماه در این محدوده قیمت قرار داشت.


یورو؛ بیش از ۱۰ هزار تومان

۲۵ مهرماه رکورد قیمت یورو در بازار آزاد شکسته شد. در این روز یورو حدود ۳۷ هزار و ۷۴۰ تومان معامله شد و از آن روز تا حالا حدود ۹ هزار و ۱۰۰ تومان معادل ۲۶ درصد ارزش خود را از دست داده است. در حال حاضر قیمت یورو در بازار آزاد به کف کانال ۲۷ هزار چسبیده است.

پوند انگلیس؛ حدود ۱۱ هزار تومان

هر پوند انگلستان تا اینجای کار نسبت به نقطه اوج خود حدود ۱۱ هزار تومان معادل ۲۵ درصد ارزان شده. پوند هفته آخر مهرماه به رکورد ۴۱ هزار و ۶۳۵ تومانی رسیده بود و در آخرین معاملات بازار آزاد تا حدود ۳۰ هزار کاهش قیمت پیدا کرده است. آخرین بار هفتم شهریورماه پوند در این محدوده قرار داشت.

درهم امارات؛ بیش از دو هزار و ۵۰۰ تومان

قیمت درهم امارات در بازار آزاد تا کف کانال شش هزار تومان کاهش پیدا کرده و به قیمت اول شهریورماه برگشته است. قیمت فعلی درهم، هزار و ۶۰۰ تومان کمتر از نقطه اوج آن در هفته پایانی مهرماه است. آن زمان یعنی ۲۶ مهرماه قیمت درهم امارات به رکورد هشت هزار و ۷۶۵ تومانی رسیده بود.

لیر ترکیه؛ بیش از هزار تومان

رکورد قیمت لیر ترکیه در بازار ارز هفته آخر مهرماه همزمان با دلار ۳۲ هزار تومانی شکسته شد. آن زمان قیمت هر لیر تا چهار هزار و ۷۵ تومان افزایش پیدا کرده بود و حالا تا کف کانال سه هزار تومان عقب‌نشینی کرده. موردی که نشان می‌دهد لیر تا اینجای کار بیش از هزار تومان ارزش خود را از دست داده است.

سکه تمام جدید؛ بیش از شش میلیون تومان

سکه تمام بهار آزادی در آستانه بازگشت به قیمت کمتر از ۱۰ میلیون تومان است و روز دوشنبه حدود ۱۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان معامله شد. این رقم حدود شش میلیون و ۳۵۰ هزار تومان ارزان‌تر از نقطه اوج قیمت سکه در مهرماه است. آن زمان سکه تمام طرح جدید در بازار حدود ۱۶ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان معامله می‌شد.

سکه تمام قدیم؛ بیش از پنج میلیون تومان

قیمت هر سکه تمام بهار طرح قدیم در هفته آخر مهرماه تا ۱۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان افزایش قیمت پیدا کرده بود. در سه ماه گذشته سکه طرح قدیم مرحله به مرحله حدود چهار میلیون و ۹۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست داده و تا ۹ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان عقب‌نشینی کرده است.

سکه نیم ‌بهار؛ بیش از سه میلیون تومان

نیم‌سکه از نقطه اوج خود که هشت میلیون و ۸۵۰ هزار تومان بود، تقریبا سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عقب‌نشینی کرده و تا پنج میلیون و ۳۰۰ هزار تومان معادل حدود ۴۰ درصد ارزان شده است. آخرین بار هفته آخر تیرماه شکه در چنین محدوده‌ای قرار داشت.

سکه ربع‌ بهار؛ بیش از دو میلیون و ۴۰۰ هزار تومان

قیمت سکه ربع بهار آزادی نسبت به نقطه اوج خود در ماه تقریبا دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ارزان شده است. آن زمان ربع سکه در بازار با قیمت پنج میلیون و ۸۵۰ هزار تومان معامله می‌شد و بعد از کاهش قیمت اخیر تا سه میلیون و ۴۰۰ هزار تومان عقب‌نشینی کرده و به قیمت تیرماه برگشته است.

طلای ۱۸ عیار؛ حدود ۵۰۰ هزار تومان

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار آخرین بار در ۲۵ مردادماه حدود یک میلیون تومان بود و حالا بعد از افت و خیز قابل توجه به همان نقطه برگشته است. بیشترین قیمت طلا مربوط به ۲۴ مهرماه است که هر گرم آن تا یک میلیون و ۴۹۴ هزار تومان پیشروی کرده بود و تا اینجای کار بیش از ۵۰۰ هزار تومان ارزان شده است.

انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
0
2
هنوز 22 هزار تومنه کو تا 3 تومن
صعود خونین موقعی بود که از 3 و 700 رفت تا 30 تومن
مظلوم
|
-
|
۰۸:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
0
0
حكومتيها مردم راتحريم دارند حالاببينيد سياس كيست......
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری