کد خبر: ۲۴۸۵۷۴
تعداد نظرات: ۶ نظر
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۸
همه می‌دانند من قصدی نداشتم گاهی آدم وقتی عاشق یک نفر است هر چیزی را باور می‌کند. من سالیان سال است در رسانه آمده‌ام و هیچ‌گاه از این چیز‌هایی که مزاحمت برای شما درست کند نگفته‌ام. مطلب دقیق نبوده و شاید غسال توهمی برایش پیش آمده، البته کرامت ایشان کتاب‌های ایشان است، سخنان ایشان، عمل صالح، فرزندان صالح و... است.
کاظم صدیقی: شاید غسال توهمی برایش پیش آمده

 اعتدال: صدقی گفت: "در یک مصاحبه‌ای نکته‌ای را من عرض کردم و از روح بلند آیت‌الله مصباح عذر‌خواهی می‌کنم که ما چقدر کوتاه فکردیم‌ و کرامت آقای مصباح را چه می‌دیدیم و این فضا درست شد و بعضی از افراد غافل هم گاهی جسارت کردند. این حرف ما باعث شد اینها در موضع بدی قرار بگیرند و به ساحت مقدس یک نماینده پیامبر، ائمه و هادی راه جسارت کنند." 

او افزود: «من از روح بلند این آقا، این علامه و این ولی‌الله عذرخواهی می‌کنم. از خانواده معزز ایشان عذر‌خواهی می‌کنم. از مؤمنانی که دلی با ما روضه‌خوان‌ها دارند و سالیان سال با ما بودند و امروز شاهد این طوفان‌ها هستند از همه، با همه وجودم عذر‌خواهی می‌کنم.»

به گفته امام جمعه موقت تهران "اولاً جا نداشت که من کرامت آیت‌الله مصباح را در چنین چیزی بگویم. ثانیاً مطلب شاید خیلی دقیق نبود و غسال شاید دقیق نبوده نقل شد و من هم نقل را نقل کردم و از این نقل شرمنده‌ام، از خدا شرمنده‌ام، از مؤمنانی که ما گاهی باعث می‌شویم به شما زخم زبان بزنند شرمنده‌ام. از امام زمان و رسول الله عذر می‌کنم."

او با تاکید بر ایمکه مطلب دقیق نبوده است افزود: «همه می‌دانند من قصدی نداشتم گاهی آدم وقتی عاشق یک نفر است هر چیزی را باور می‌کند. من سالیان سال است در رسانه آمده‌ام و هیچ‌گاه از این چیز‌هایی که مزاحمت برای شما درست کند نگفته‌ام. مطلب دقیق نبوده و شاید غسال توهمی برایش پیش آمده، البته کرامت ایشان کتاب‌های ایشان است، سخنان ایشان، عمل صالح، فرزندان صالح و... است.»

حجت الاسلام صدیقی چند روز پیش در یک مصاحبه تلویزیونی به رخدادی از قول یکی از افراد حاضر در مراسم غسل پیکر مطهر حضرت آیت‌الله مصباح‌یزدی اشاره کرد و گفته بود: «آیت‌الله مصباح یزدی را در خانه غسل دادند و کسی غسل داد که آیت‌الله حق‌شناس را غسل داده بود، دامادِ داماد ایشان آقای دکتر محمدی جزو مریدان آیت‌الله حق‌شناس بود. او تعریف کرد آیت‌الله جاودان به ما پیام داد که اگر از آقای مصباح یک کرامتی دیدید به ما بگویید. غسال روایت می‌کند وقتی این پیام را دریافت کردم آرزو کردم که ‌ای کاش آیت‌الله مصباح در آن دنیا شفاعتی بکند. تا این آرزو را کردم دیدم آیت‌الله مصباح چشمانشان را باز کردند و یک نگاه مهربانانه‌ای کرد و دوباره چشمانش را بست».

این اظهار نظر موجی از واکنش و انتقاد را در پی داشت. انتقادات تاجایی پیش رفت که حتی حسین شریعتمداری مدیر مسئول کیهان نیز سخنان امام جمعه موقت تهران را زیر سوال برد. 

انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
0
3
راز عشق رابه هرکسی نگویید که هرکسی درک آن ندارد
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
0
4
حالا این آقا رو باهاشمی مقایسه کن برای چابلوسی وبقا هرچیز را می گوید وبعد عذرخواهی می کند بزرگزادگی اینجا معلوم می شود
ناشناس
|
-
|
۰۸:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
2
0
ای بابا شماها که خودتونو الگو میدونید برای مردم اول تعقل بعدا تکلم
محمد
|
-
|
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
0
0
شما باید از مردم عذر خواهی کنید نه کس دیگه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۴
2
1
تف به اون ریشت که با این چرندیات ذهن مردم رو منحرف میکنی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۶
جناب اعتدال انتشار این پاسخ ادیبانه برشما مبارک باد
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری