کد خبر: ۲۴۷۸۲۵
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳
درخواست یک نماینده مجلس از رئیس جمهور
در ادامه دعوای بچه گانه دولت و مجلس برای اینکه چه کسی باید به «جو بایدن» عرض ادب کند یک عضو هیات رئیسه مجلس گرفتاری های مردم را در اوج دلدادگی پاستورنشینان به گوشه چشم واشنگتن یادآوری می کند و شاید دولت بهتر است به جای این همه گزافه گویی دو تا کار اساسی هم انجام دهد.
عضو هیأت رئیسه مجلس در توئیتی نسبت به اظهارات اخیر رئیس جمهور واکنش نشان داد.آقای روحانی با حرف های خود نمک به زخم مردم نپاشید!

به گزارش اعتدال، سیدناصر موسوی لارگانی، عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی نسبت به اظهارات اخیر رئیس جمهور واکنش نشان داد.

متن توئیت عضو هیأت رئیسه مجلس به شرح زیر است:

«جناب ⁧‫روحانی‬⁩ موفقیت دولت پیشکش خودتان. مرغ ۳۲ هزار تومانی، گوشت ۱۳۰ هزاری، تخم مرغ ۴۰ هزاری، دلار ۳۰ هزاری، مافیا بازی بورس و خودرو، حراج ذخایر با دلار ۴۲۰۰ تومان، برهوت سازی سفره مردم و بزک کردن برجام، رسواتر از آن است که کسی برایش هول کند. با کنایه گویی نمک بر زخم مردم نپاشید.»

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۴
0
0
آقای موسوی گل گفتی در این 7 سال ونیم مردیم از برجام بدفرجام وگرگ فرجام چون در این برجام هم دولت وهم مجلس فکر کردند که گل وبلبل شده ودشمن ازدر دوستی وارد شده وپس از امضا فردا همه چیز درست می شود بهمین خاطر فرمایشات 9 ماده ای مقام معظم رهبری را کنار گذاشتند وهمه چیزرا دادند که دشمن هوشیارتر از اینهابود گرفت وگفت سنگ بینداز بازویت باز شود .این کار همان موقع باید انجام می شد که دولت لیبرال توان ومردانگی انراندارد .ایران را اینها هالو فرض کرده بودند که بحمدالله با اقدام مجلس معلوم می شود هنوز مردان خدا در میدان مقاومت هستند وبه دشمن باج نمی دهند .
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری