کد خبر: ۲۴۷۷۴۸
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰
علاءالدین چاکیچی از تبهکاران به نام ترکیه و از سران مافیای این کشور که متهم به قتل دهها نفر، باج گیری و ضرب و شتم و حتی کشتن همسر سابق خود است با ترتیبات جدید قضایی از زندان آزاد شده است.

به گزارش اعتدال ،وی بلافاصله پس از آزادی از زندان به تهدید رهبر حزب جمهوریخواه خلق (کمال کلیچقدار اغلو) پرداخته و او را به مرگ تهدید کرده است. اکنون جان شهردار استاتبول اکرم امام اغلو نیز در خطر است. اما تا کنون هیچ یک از رهبران حزب عدالت و توسعه و در راس آن اردوغان به این رسوایی سیاسی پاسخ نداده است!

آیا دوستی با مافیا تروریسم نیست؟

از سوی دیگر، دولت باغچه لی، سرکرده گرگ های خاکستری -که این گروه نیز به نوبه خود شبکه ای از تبهکاران بین المللی محسوب میشود- دوست قدیمی چاکیچی است و از اظهارات وی علیه کلیچدار اغلو حمایت میکند. باغچه لی به جای تقبیح تهبکاری که یک نماینده مجلس و رهبر سیاسی را به مرگ محکوم کرده، رهبر اپوزیسیون را یک تهدید امنیتی توصیف کرده است!

سیاست ترکیه هر روز از عقلانیت دور تر می‌شود و به دام بازی های مافیای فرو می‌غلتد. یکی از نمایندگان مخالف در مجلس ترکیه گفته است: باغچه لی صلاح الدین دمیرتاش را به دلیل ملاقات با چند تن از رهبران پ.ک.ک که با مجوز میت و وزارت دادگستری بود، تروریست میداند، اما خودش دست در دست مافیا گذاشته است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری