کد خبر: ۲۴۷۷۱۹
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴
دفتر آیت‌الله مصباح یزدی رییس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی در اطلاعیه‌ای، آخرین وضعیت سلامت وی را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

دوست‌داران حضرت آیت الله مصباح یزدی حفظه الله مکرراً جویای وضعیت سلامتی ایشان شدند.

باتوجه به شدت یافتن بیماری ایشان، از جمیع علما، فضلا، شاگردان، دوستان و عموم ولایتمداران و علاقمندان به ایشان تقاضا داریم با توسل به ذیل عنایت ائمه اطهار علیهم السلام برای شفای عاجل و کامل ایشان دعا کنند.


همچنین خبرگزاری حوزه دقایقی پیش اعلام کرد وضعیت جسمی آیت الله مصباح یزدی عضو خبرگان رهبری، تغییر نکرده و همچنان نیازمند دعای خیر مردم ولایتمدار و مومن ایران اسلامی است.

این گزارش در ادامه می افزاید:  بر اساس  پیگیری ها از وضعیت جسمی آیت الله مصباح یزدی عضو خبرگان رهبری حاکی از این است که بیماری ایشان  تغییر نکرده و این استاد برجسته حوزه علمیه قم، همچنان نیازمند دعای خیر مردم ولایتمدار و مومن ایران اسلامی است.

بر اساس این گزارش: علت بیماری آیت‌الله مصباح یزدی کرونا نیست و چند وقتی است که از مشکل گوارشی  رنج می برند و ایشان فعلا در منزل بستری هستند.


این خبرگزاری مجددا در خبر دیگری اعلام کرده است: در پی انتشار خبر بیماری حضرت آیت الله مصباح یزدی (دام ظله العالی) ، شایعات و اخبار نادرستی در این باره منتشر شده که موجب نگرانی دوست‌داران معظم له شده است.

 به اطلاع می‌رساند مشکل ایشان ضعف مفرط جسمانی به دلیل ادامه و تشدید بیماری گوارشی است و در منزل تحت مراقبت پزشکی هستند. در انتها بار دیگر از همه علاقمندان درخواست دعا و توسل برای شفای کامل و عاجل ایشان داریم.نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری