کد خبر: ۲۴۷۶۹۸
تعداد نظرات: ۶ نظر
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۹
آثار تحریم‌ها خنثی شده است . این یکی از بدترین سخنانی است که یک خانواده فقیر و یا کارگری که بر اثر بیکاری و رکود، سختی جانکاه فشارهای اقتصادی این ایام را تحمل می کنند، می شنوند. سوز این سخنان بی ربط آنقدر دردناک است که تا مغز استخوان را می سوزاند.
آقای روحانی نبود روغن نباتی، پر کشیدن قیمت مرغ، افزایش قیمت تخم مرغ ، کمبود دارو، نداشتن بودجه برای افزایش خدمات بهداشتی در ایام کرونا و اظهارات رئیس سازمان برنامه و بودجه ، معاون اول رئیس جمهور و سایر افارد منصف تر از شما، را نشنیده اید.

گیریم ما باور کردیم، شما در عقل و شعور مخاطبان شک نمی کنید؟! لذا شما را دعوت می کنیم به جای خوش خیالی و دلبستن به روابط دوستان وزیر خارجه با بایدن با واقعیت ها کنار بیایید. شما شکست خوردید! بد هم شکست خوردید. زحمت بکشید در این چند ماه باقی مانده جمعه‌ها هم سر کار نیایید تا شنبه ها نگران 

رئیس جمهور گفت: دشمن به هدف اصلی ترسیم شده برای تحریم‌ و جنگ اقتصادی دست نیافت و آثار تحریم‌ها خنثی شده است.

حسن روحانی رئیس‌جمهور روز سه شنبه در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت با تاکید بر اینکه این موفقیت بزرگ در سایه مقاومت و ایستادگی ملت ایران و سیاست‌ها و تدابیر اتخاذ شده بدست آمد، اظهار داشت: از جمله اهداف مهم دشمن در این جنگ اقتصادی بر هم زدن آرامش جامعه و امنیت خاطر مردم بوده اما دولت با همه سختی‌ها، تمامی تلاش خود را به کار گرفته تا مانع نا امنی روانی و جلوگیری از بی‌ثباتی فضای اقتصادی کشور شود.

وی گفت: آنها که در طول دو و نیم سال اجرای سیاست ضد ایرانی فشار حداکثری نتوانستند به هدف متوقف کردن اقتصاد ایران برسند امروز از آرامش و روند بهبود در اقتصاد ایران عصبانی‌اند و می‌خواهند در این چند هفته امواج منفی به اقتصاد بفرستند.

رئیس‌جمهور تاکید کرد: مردم اطمینان دارند که مقاومت اقتصادی نتیجه داده و تحریم‌کنندگان ناچارند از راه خود برگردند به همین جهت پیش‌بینی‌ها نسبت به آینده مثبت شده و رفتارهای اقتصادی در بازارهای مختلف همین را نشان می‌دهد.

روحانی ایجاد نگرانی نسبت به آینده کشور و برهم زدن آرامش روانی مردم دقیقا بازی در میدان دشمن خواند و تصریح کرد: اگر چه این سختی‌ها و مشقات در دوره شیوع کرونا مسیر را برای دولت ناهموارتر می‌کرد اما نسبتا توانسته این موضوع را نیز خنثی کند و از این نظر همه می‌بایست مراقب اقدامات و اظهارات خود باشند که آرامش فضای اقتصادی کشور و امنیت خاطر مردم مورد خدشه قرار نگیرد.

دراین جلسه مباحث مربوط به نهایی کردن قانون بودجه مطرح شد و رئیس‌جمهور با اشاره به محورهای اصلی بودجه سال آینده کشور گفت: لایحه بودجه سال 1400، راه را برای تحرک کشور به مسیر پیشرفت و توسعه زیرساخت‌ها باز می‌کند.

 روحانی اظهارداشت: حفظ و تقویت روند توسعه کشور و همزمان حمایت از قشرهای ضعیف مبنای اصلی تدوین بودجه در سال آینده بوده و با تلاش‌های صورت گرفته در سال جاری و ریل‌گذاری‌های انجام شده می‌توانیم افق پیش روی اقتصاد کشور و معیشت مردم را روشن‌تر و رو به بهبود ترسیم کنیم.

وی افزود: امیدواریم با برطرف شدن برخی تنگناها، مسیر توسعه کشور در سال آینده آهنگ پرشتاب‌تری به خود گیرد.

رئیس‌جمهور متکی نبودن به نفت در بودجه جاری سال آینده را از دیگر متغیرهای مثبت این بودجه برشمرد و گفت: دولت با محاسبات دقیق و با توجه به تجارب بدست آمده در فرایند مقابله با تحریم‌های سخت اقتصادی تحمیل شده به کشور، برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داده  که این امر دستاورد بزرگی است.

انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
باقر
|
-
|
۰۸:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
0
1
منظورشون اینکه که اثر تحریم رفع شده و فقط مانده اثر سوء مدیریت
ناشناس
|
-
|
۰۸:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
0
1
واقعا زیاد حرف مفت میزنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حبیب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
0
1
کاش شبیه پینوکیو بودی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
0
0
آثار تحریم‌ها خنثی شده است . این یکی از بدترین سخنانی است که یک خانواده فقیر و یا کارگری که بر اثر بیکاری و رکود، سختی جانکاه فشارهای اقتصادی این ایام را تحمل می کنند، می شنوند. سوز این سخنان بی ربط آنقدر دردناک است که تا مغز استخوان را می سوزاند.
حبیب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
0
0
کاش اقای روحانی فقط یک هفته مثل من زندگی میکرد وقتی از ۶صبح میرم سره کار تا ۶عصر اخرش هم نمیتونم جوابگوی همسر وفرزندم باشم و همیشه شرمنده انها هستم خانه٬نه بیمه٬نه حقوق
موسوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۳
0
0
من احساس میکنم اقای روحانی ازمملکت خبرنداره نمیدونه برای من مستاجروکارگرساده مرغ هم شده ارزو فقط حرف میزنه وعمل صفرجدیدن حرف زدن یاتصویرش هم غشرضعیف رو ازارمیده خدایش به راه راست هدایتش کند وای کاش دردیه کارگر رامیفهمید که شرمندگی امسال منودرک میکرد وفقط حرف فایده ای ندارد عمل کن یاحداقل خیلی حرف نزن
نام:
ایمیل:
* نظر: