کد خبر: ۲۴۷۳۷۲
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۳
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد از نجات دو فرد گمشده در منطقه کوهستانی شیرکوه توسط تیم‌های کوهستان هلال احمر تفت و واکنش سریع استان خبر داد.

دکتر «محسن حرازی زاده یزدی» مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان یزد در این رابطه اظهار کرد: بنا به گزارش مردمی به مرکز کنترل هماهنگی عملیات EOC  جمعیت هلال احمر استان یزد مبنی بر گم شدن دو نفر در منطقه کوهستان شیرکوه تفت، تیم‌های امداد و نجات کوهستان تفت و واکنش سریع استان به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: نجاتگران هلال احمر با استفاده از ست کوهستان پس از دسترسی به افراد گرفتار شده، در محدوده پناهگاه جهادی به سمت قله شیرکوه آن‌ها را به پایین کوه و منطقه امن منتقل کردند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان با بیان اینکه نیروهای عملیاتی پس از پیدا شدن دو فرد گمشده، نسبت به انتقال آنها به منطقه امن اقدام کردند، عنوان کرد: این عملیات ۱۲ ساعت طول کشید که در این عملیات هشت نیروی عملیاتی با ۲ خودرو عملیاتی از مرکز استان و شهرستان تفت حضور داشتند.

وی یادآور شد: این مأموریت از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه شب گذشته آغاز شد و ساعت ۱۴ امروز با موفقیت به پایان رسید.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد، حرازی زاده در پایان اضافه کرد: تیم‌های امداد این جمعیت در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمت به مردم هستند و هموطنان در هر ساعت از شبانه روز در صورت بروز مشکل می‌توانند با شماره سه رقمی ۱۱۲ جمعیت هلال احمر تماس بگیرند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری