کد خبر: ۲۴۷۳۵۱
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۸
سرمربی تیم فوتبال سایپا معتقد است که تعطیلی لیگ برتر به ضرر این تیم خواهد بود.

به گزارش ایسنا، ابراهیم صادقی پس از تساوی تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار کرد: نیمه اول تیممان خوب کار نکرد و تیم نفت بهتر از ما کار کرد و توانست به گل اول برسد ولی در نیمه دوم تغییر سیستم دادیم و توانستیم خیلی زود هم به گل برسیم. در نیمه دوم می‌توانستیم برنده بازی هم باشیم و موقعیت‌هایی هم ایجاد کردیم اما در ضربات آخر دقت لازم را نداشتیم.

او اضافه کرد: البته باید از تیم خوب نفت هم بگویم چرا که آن‌ها دیر کارشان را شروع کردند اما بازیکنان جوان خیلی خوبی دارد و یک تیم خوب را آماده کردند. آن‌ها هفته گذشته تراکتور را در تبریز متوقف کردند. می‌خواهم بگویم این تیم بسیار تیم خوبی بود و بازی کردن مقابل آن‌ها سخت بود ولی انتظار ما این بود که بهتر کار کنیم. انتظار ما از تیممان بیشتر است چرا که امسال اهداف ما بزرگ‌تر است و آمده بودیم تا این بازی را ببریم ولی در هر صورت یک مساوی هم برای ما بد نبود و امیدواریم هفته‌های بعد نتیجه بگیریم.

صادقی درباره داوری بازی گفت: داوری مشکلی نداشت و طبیعی است بعضی موقع‌ها اعتراض شود ولی در کل داوری خیلی خوب بود و مشکلی نداشت.

او درباره وضعیت ادامه لیگ برتر باوجود شیوع بیماری کرونا گفت: اگر بخواهند لیگ را تعطیل کنند واقعا به ما ضربه می‌خورد چرا که دوباره دو هفته تعطیل می‌شویم و دوباره دو هفته باید تمرین کنیم تا آماده شویم. همه بازیکنان و تیم‌ها باید پروتکل‌ها را رعایت کنند تا لیگ را ادامه دهیم. البته از وقتی این بیماری آمد واقعا در فوتبال پروتکل‌ها خیلی خوب رعایت شد و فقط یکی دو بازیکن ما تعداد زیادی مبتلا به کرونا داشتند و در این زمینه فوتبال خیلی خوب کار کرده و ‌می‌تواند الگوی خوبی برای دیگر ورزش‌ها باشد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری