کد خبر: ۲۴۷۲۵۸
تعداد نظرات: ۱۲ نظر
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۷
آقای نوبخت باید دقت کنند مردم اعانه نمی خواهند اگر فقیر نباشند! ایشان که مدیریت شان در سازمان برنامه و بودجه یکی از فجایع تاریخی را در این سازمان رقم زده تنها با اجحاف در حق کارمندان و عدم رعایت انصاف در توازن بخشی بین حقوق کارمندان با نرخ واقعی تورم، بسیاری از کارمندان را به زیر خط فقر سوق داد.
به گزارش خبرنگار «اعتدال»،ندانم کاری تیم روحانی به گره زدن تمم مشکلات به انتخابات آمریکا نه تنها منتقدان بلکه صدای حامیان روحانی را درآورده است. مسلما با رفتن ترامپ و آمدن بایدن داستان هایی همچون حسین فریدون و دختر نعمت زاده و داماد وزیر کار و فامیل و خویشاوندان اعضای هیات دولت برای مردم توجیه نخواهد شد و باید قبول کرد به مردمی که که گرسنه اند باید اعانه داد. چهار سال دولت روحانی در دور دوم خود فقط وعده داد و فقیر را فقیر و و مستضعف را به فلاکت کشاند.

 حالا باید بگوید خانواده ای که پول ندارد نان و گوشت و برنج بخرد، تا کی باید منتظر باشد که نظریات مترقیانه دولت تدبیر و امید در جلسات بی سر و ته به خروجی منجر شود. بهتر است رسانه های اصلاح طلب و آنهایی که در ایام انتخابات 96 حامی این تیم ورشکسته بوده اند اکنون بخشی از مطالبات مردم را بدون رودربایستی به گوش خوش نشینان پاستور برسانند که شکم مردم با آروغ های روشنفکری و تئوری پردازی غیر عملی این آقایان سیر نمی شود.

اگر اقای روحانی و نوبخت و بقیه هم قطاری هایشان نمی توانند چاره‌ای برای دردهای کشور پیدا کنند و قبله آمال آنها از کاخ سفید سر درآورده است و بدبختی ها و خوشبختی این ملت و نظام را در خم ابروی یانکی ها می یابند، به امثال افرادی همچون قالیباف «مخترع املاک نجومی» باید حق بدهیم که بیاید و به اهالی پاستور یادآورری کند که ایران یکی از ایالت های آمریکا نیست و اینقدر دلشان برای آمدن آقای بایدن عزیز نتپد.

اگر احمد خاتمی می گوید ترامپ دستور ترور سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی را صادر کرد و بایدن از او تشکر کرد شاید به خاطر فن بیان خاص خود به دل اکثر مردم ننشیند، اما چرا دولت و حامیان کنونی آن فریب مسترهای آمریکایی را می خورند. آنها اگر به برجام هم برگردند، بعد از یکسری مذاکرات طولانی و با چراغ سبز اسراییل و سنای جمهوری خواه خواهند برگشت.

البته برخی سبک سران دردسر ساز برای دولت دل به دوستی بایدن و ظریف خوش کرده اند و حتی در ذهن رویای ریاست دیپلمات قهار و کارکشته ایرانی را در سر می پرورانند. باید در مورد این افراد گفت که چنان مجذوب و شیفته نظریه خام خود هستند، که حتی نمی توانند عدم تمایل ظریف برای کاندیداتوری را بشنوند.

خلاصه درست است که قالیباف در دو انتخابات ریاست جمهوری نه محکمی از مردم گرفته است، درست است که سید احمد خاتمی در بین مردم محبوبیت خاصی ندارد، اما این دلیل نمی شود سخنان درست این افراد را نادیده گرفت. 

آقای نوبخت باید دقت کنند مردم اعانه نمی خواهند اگر فقیر نباشند! ایشان که مدیریت شان در سازمان برنامه و بودجه یکی از فجایع تاریخی را در این سازمان رقم زده تنها با اجحاف در حق کارمندان و عدم رعایت انصاف در توازن بخشی بین حقوق کارمندان با نرخ واقعی تورم، بسیاری از کارمندان را به زیر خط فقر سوق داد، حالا دم از این می زند که برنامه ریزی نموده است. بهتر است به جای کلنجار رفتن با مجلس و قالیباف به مردم بگوید این برنامه با مشورت و نظارت چه کسانی تهیه شده است که کشور را به این بن بست کشانده است؟ ایشان در مرحله اولیه بهتر است بفرمایند دقیقا چه چیز را برنامه ریزی کرده اند؟  

انتشار یافته: ۱۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
محمدرضا
|
-
|
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۷
0
0
اعتدال سید احمد خاتمی جزو محبوبترین انسان هاست دنیا همین هست مردم به خاطر دنیاشان امیر المومنین رو ول کردن افتادن دنبال معاویه اعتدال تو بودی اون زمان میگفتی حق با معاویه است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۳
اصلا یکی از عوامل این شرایط همین خاتمی هستش.
سایبری
|
-
|
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۷
0
0
خا.
ناشناس
|
-
|
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۷
0
0
سواره ازپیاده خبرنداره برای خودشانیا همه چیزمفت ورایگان وحساباشون ثانیه رشدمیکنه وهزینه هاشئن هم صفره ولی ملت چه باحقوق 3تا8میلیونی همه دارن روزانه ازماحیتاجاتشان که به خوراکی هم چندسالیه کشیده شده خدافقط اینکاری که باملت کردن برسرتک تک خانواده هایشان وهزاران برابربدتربیاورد
معلم بازنشسته
|
Moldova, Republic of
|
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۷
0
0
تا امثال شما فیک نیوزها هستید نان به نرخ روز خور و تا افکار پوپولیستی جناح ها هستند وتا ما مردم دنباله رو کم کار بیعار پر توقع هستیم . این حضرات داستان سرا وشما فیک نیوزها نیز هستید ونهضت همچنان ادامه دارد. بزرگترین دروغ را شما میگویید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۷
0
0
خدا ..کند روحانی و نوبخت و تیم دولت راکه مردم را به فلاکت کشانندن با محافظه کاری ، با دروغ گوئی با حیله ومکر به مردم و همه کارهای غیر اخلاقی که نباید می کردند و کردند و به مردم فقط دروغ گفتند. حالا نزدیک انتخابات بگم بگم راه می اندازند . یکی هم پیدا نمیشه بگه که آقاجون دولت که شما بودین اگر مانعی بود روراست به ملت می گفتید.!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
-
|
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۷
0
0
#فوق العاده ویژه پرسنل بداشت ودرمان
باگذشت بیش از 5 سال از اجرایی شدن فوق العاده ویژه کارکنان دولت که50درصد افزایش حقوق برای کارکنان دولت به همراه داشت که پرسنل بهداشت ودرمان از ان محروم شدند وبا توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور هنوز وزیر بهداشت و سازمان برنامه و بودجه رضایت به برقراری این مورد مجوز نمیدهند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۷
0
1
خاک بر سر ما. خاک بر سرمون با این دولت انتخاب کردنمون. اندازه رقاصا و یانکی های آمریکایی هم شعور نداشتیم که وقتی میبینیم یک دولت نالایق و ناکارآمد هست فریب بازی رسانه ای رو نخوریم و بار دوم انتخابش نکنیم. باید قبول کنیم که بازی خوردیم و خودمون کردیم و خود کرده را تدبیر نیست...
عادل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۷
0
0
اتفاقا هنر دولت گذشته است منصف باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۷
0
1
از همون اول که این دولت سر کار اومد از همین چرندیات گفت و خودش بدتر از همه عمل کرد. گفت به مردم صدقه نمیدیم. کاری کرد که ملت به فلاکت بیفتن و فقط یه عده دلال و دزد و دغل باز به نون و نوایی برسن از ضرر و بدبختی دیگران. مملکت رو به زمین مالید این دولت نادولت فرومایه بی خرد زبان دراز و پر مدعا.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۷
0
1
این مردک خودش میگفت یارانه ها فاجعه و بدبختی هست و فلان... خودش اومد یارانه معیشتی داد!!! دم انتخابات اومد یارانه حذف شده ها رو گفت بر میگردونم. شارلاتان بازی شما رو یادمون نرفته جناب نوبخت. خودتی اون چیزی که فرض کردی ما هستیم.
مهدی
|
-
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۸
0
0
با25سال سابقه کار دریکی از ادارات آموزش وپرورش....خط فقر چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟زندگیم نمی کنم ......................با4نفر..مستاجرنیستم ولخرج هم نیستم
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری