کد خبر: ۲۴۶۷۵۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶
نماینده مردم کرمان در مجلس با بیان اینکه گره زدن اقتصاد کشور به نتایج انتخابات آمریکا و نیز مذاکره با این کشور یک خطای استراتژیک است، گفت: ما زمانی قوی خواهیم شد که به منابع داخلی‌مان تکیه کنیم و در سایه این قوی شدن می‌توانیم جایگاه بهتری در سطح دنیا داشته باشیم.
«اعتدال» نماینده مردم کرمان در مجلس با بیان اینکه گره زدن اقتصاد کشور به نتایج انتخابات آمریکا و نیز مذاکره با این کشور یک خطای استراتژیک است، گفت: ما زمانی قوی خواهیم شد که به منابع داخلی‌مان تکیه کنیم و در سایه این قوی شدن می‌توانیم جایگاه بهتری در سطح دنیا داشته باشیم.

محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی گفت: سیاست راهبردی آمریکا توسط مدیریت پشت صحنه صهیونیست‌ها مشخص می‌شود و عبور از این سیاست راهبردی برای هیچیک از رؤسای آمریکا میسر نیست.

وی افزود: دشمنی آمریکا به کشور ما چیزی نیست که با تغییر رؤسای جمهور آمریکا کم یا زیاد شود بلکه با رفتن و آمدن دمکرات‌‌ها و جمهوریخواهان شیوه این دشمنی تغییر می‌کند. به عنوان مثال یکی شمشیر می‌کشد و دیگری با پنبه سر می‌برد.

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: گره زدن اقتصاد کشور به نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا یک خطای استراتژیک است و از مسئولان دولتی و نمایندگان مجلس و از تمام کسانی که در این حاکمیت کشور سمت و پستی دارند می‌خواهم مراقب سخنان خود در این باره باشند تا زمینه سو استفاده دشمنان را فراهم نکنند.

زاهدی خاطرنشان کرد: گره زدن اقتصاد کشور به مذاکره با آمریکا یک خطای راهبردی است و ما زمانی موفق خواهیم شد که به منابع داخلی خودمان تکیه کنیم.

وی در پایان گفت: در سایه تکیه بر منابع و ظرفیت‌های داخلی است که ما می‌توانیم قوی شویم نه در سایه مذاکره با غرب و وقتی قوی باشیم در دنیا حرف ما را می‌خوانند و الا یک کشور ضعیف جایگاهی در سیاست بین‌الملل ندارد و همین‌طور به کنار زده می‌شود.

زاهدی با اشاره به سالروز یوم الله 13 آبان تاکید کرد: این روز نماد استقلال طلبی و فعالیت ضداستکباری ملت ایران است؛ در واقع 13 آبان بهترین زمان برای نمایش چهره واقعی آمریکاست.

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
0
0
واقعا خاک بر سر دولت ما که اینقدر بی خاصیت هست که چشم امید ازش بستن و برای بهبود شرایط چشم به انتخابات آمریکا داریم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری