کد خبر: ۲۴۶۵۱۶
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰
پزشک خیر میبدی پس از ۲۰ روز مبارزه با ویروس کرونا به یاران شهیدش پیوست.
«اعتدال»  محمد آقایی از پزشکان خیر میبد بعد از حدود ۲۰ روز بستری در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) این شهرستان بر اثر بیماری کرونا امروز (سه شنبه) به کاروان شهدای مدافع سلامت پیوست.

به گزارش ایلنا، تاکنون تعدادی از کادر درمان میبد به کرونا مبتلا شده اند و شهید آقایی نخستین پزشک این شهرستان است که بر اثر ابتلا به کرونا فوت کرد.


وی دوران تحصیل خود را در دبستان امام و دبیرستان مفید میبد گذارند و برای ادامه تحصیل در دانشگاه ابتدا رشته و شغل معلمی را برگزید.

وی از جمله پزشکان خیری بود که سال‌های اخیر در حالی که حدود ۲۱ سال از دوران بازنشستگی‌اش می‌گذشت با توجه به وضعیت اقتصادی و مشکلات مالی که مردم با آن روبرو هستند تنها با دریافت ۵۰۰ تومان بیماران را معاینه می‌کرد تا آن‌ها دیگر مردم غم و ناراحتی پرداخت هزینه درمان را نداشته باشند.

این پزشک خیر با برافروختن چراغ مطب در خانه پدری در یکی از محله‌های بافت قدیمی با وجود مشکلات اقتصادی، به دلیل تامین رضایت بیماران و کاهش آلام آنان را در سایه شرافت طبابت کمک می‌کرد.

وی زمانی که اولین سال‌خدمت خود را در یکی از شهر‌های جنوب کشور می‌گذراند به دنبال ارتباط با یکی از همکلاسی‌های دوران دبیرستان که پزشکی خوانده بود و در یکی از درمانگاه‌های همان شهر طبابت می‌کرد، به پزشکی علاقمند شد و در سن ۲۷ سالگی تحصیل در رشته پزشکی را آغاز کرد و در سال ۶۶ فارغ التحصیل شد و ماموریت‌هایی را نیز در زمان جنگ در جبهه انجام داد.

انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
یه پزشک
|
-
|
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
0
0
ایشون در 27 ساگی تحصیل در رشته پزشکی را آغاز کردن و سال 66 فارغ التحصیل شدن پس باید متولد حدود سال 1330 بوده باشند
پس چطور 21 سال پیش بازنشسته شدند؟
حمید
|
-
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
0
0
چرا تا 27 سالگی سربازی نرفته بودند؟
ناشناس
|
-
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
0
0
درود روحش شاد
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری