کد خبر: ۲۴۶۴۰۱
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۴
این تصویر به شدت مورد انتقاد تعدادی از گروه‌های هندو در آمریکا قرار گرفت که آن را توهین به اعتقادات مذهبی خود خوانده‌اند.
اشتراک‌گذاری یک تصویر فتوشاپی از سوی خواهرزاده نامزد معاونت ریاست جمهوری آمریکا که صورت کامالا هریس را بر تصویری از دورگا یکی از ایزدبانوان هندو قرار داده بود، موجب خشم گروه‌های هندو در ایالات متحده شده است.

به گزارش فرارو، مینا هریس که در پشتیبانی از عمه خود کامالا هریس در انتخابات پیش رو در شبکه‌های اجتماعی بسیار فعال است، در توییتی که اکنون حذف شده است، همراه با آن تصویر نوشت: "حرفی ندارم جز این که بگویم روز اول جشنواره ناوراتی است."

ناوراتی یک جشنواره هندوی 9 روزه است که برای بزرگداشت ایزدبانو دورگا برگزار می‌شود. دورگا در آیین هندوها به عنوان الهه جنگ شناخته می‌شود، و نماد پیروزی خیر بر شر است.

تصویری که مینا هریس، وکیل 36 ساله، به اشتراک گذاشته بود، فتوشاپی از یکی معروف‌ترین تصاویر این ایزدبانوی هندو بود که او را سوار بر شیر با نیزه سه‌سر به دست تصویر می‌کند.

در تصویر فتوشاپی که مینا هریس به اشتراک گذاشته بود، صورت کامالا هریس روی صورت دورگا، صورت جو بایدن نامزد انتخابات ریاست جمهوری بر روی صورت شیر و در پایین تصویر، چهره‌ای از دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بر صورت یک شیطان کوچک که توسط ایزدبانو کشته می‌شود، فتوشاپ شده بود.

این تصویر به شدت مورد انتقاد تعدادی از گروه‌های هندو در آمریکا قرار گرفت که آن را توهین به اعتقادات مذهبی خود خوانده‌اند.تصویری جنجالی از کاملا هریس که دردسرساز شد!
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری