کد خبر: ۲۴۶۳۷۱
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۴
اگر پیشنهادی غیر از تعطیلی برای قطع زنجیره مرگ و میر این بیماری وجود دارد، ستاد ملی مبارزه با کرونا اجرا کند و مسئولیت فوت این تعداد از هموطنان به عهده ستاد و رئیس آن شخص رئیس جمهور است و باید پاسخگو باشد.
به گزارش خبرنگار «اعتدال» نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر پیشنهادی غیر از تعطیلی برای  قطع زنجیره رئیس جمهور باید پاسخگوی مرگ و میر بالای ۳۰۰ نفر باشدمرگ و میر بیماری کرونا وجود دارد ستاد ملی مبارزه با کرونا اجرا کند و مسئولیت فوت این تعداد از هموطنان به عهده ستاد و رئیس آن شخص رئیس جمهور است و باید پاسخگو باشد.

اقبال شاکری با انتقاد از نبود اقتدار در ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: با توجه به عدم رعایت ضوابط پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا  شاهد فوت تعداد بسیاری از مردم هستیم؛ ستاد ملی مبارزه با کرونا باید تمام قد و مقتدرانه  برای مهار بیماری ورود پیدا کنند؛ در حال حاضر این اقتدار را از سوی ستاد ملی کرونا نمی‌بینیم و افراد متفاوت در حال تصمیم گیری در مورد مبارزه با اپیدمی کرونا هستند؛ متاسفانه امروزه با مدیریت نادرست ستاد با مرگ و میر بالای ۳۰۰ نفری در کشور مواجه هستیم.

هر پیشنهادی که منجر به مهار کرونا در این شرایط می‌شود؛ باید قدرت تمام اعمال گردد آمار منتشر شده در مورد قربانیان کرونا در چند روز اخیر بسیار نگران کننده است

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: بارها از تربیون‌های متفاوت عنوان کرده‌ایم ستاد ملی مبارزه با کرونا در جایگاه اصلی خود نیست؛ فارغ از پیشنهاد رئیس شورای شهر تهران مبنی بر تعطیلی دو هفته‌ای تهران هر پیشنهادی که منجر به مهار کرونا در این شرایط می‌شود؛ باید با قدرت تمام اعمال گردد آمار منتشر شده در مورد قربانیان کرونا در چند روز اخیر بسیار نگران کننده است.

وی ادامه داد: اگر پیشنهادی غیر از تعطیلی برای  قطع زنجیره مرگ و میر این بیماری وجود دارد، ستاد ملی مبارزه با کرونا اجرا کند و مسئولیت فوت این تعداد از هموطنان به عهده ستاد و رئیس آن شخص رئیس جمهور است و باید پاسخگو باشد.

نماینده مردم در مجلس یازدهم تاکید کرد: متاسفانه کشور ما با آمار قربانیان بالای ۳۰۰ نفر وارد موج سوم بیماری شده است؛ و کادر درمانی  در وضعیت مناسبی نیستند. سن قربانیان کرونا کاهش پیدا کرده همه و همه نشان از عدم مدیریت درست در این زمینه است.

شاکری یادآور شد: هر ساله با شروع پاییز آلودگی هوا هم مهمان پایتخت و کلانشهرها است این موضوع حدود ۲۰ سال پیاپی تکرار می‌شود و دولت‌ها پاسخگو آن نبودند و امسال با شیوع اپیدمی کرونا و با وجود تعطیلی مدارس و دانشگاهها، این معضل زودتر از سال‌های دیگر مهمان کشور شده است در این بین تورم موجود نیز باعث کوچک شدن سفره‌های مردم شده و مردم نگرانی گرانی‌ها را دارند؛ از تغذیه مناسبی برخوردار نیستند که تضمینی بر مقاومت بدن آنها باشد.


نماینده مردم تهران خاطرنشان کرد: با شروع  آبان ماه آلودگی هوا به اوج خود می‌رسد، اگر گزینه بهتری غیر از تعطیلی برای خلوت شدن مترو و اتوبوس هست اجرایی شود تا شاهد مرگ و میر تعداد کثیری از مردم نباشیم در غیر این صورت طرح تعطیلی تهران و ممنوعیت سفر را در ستاد ملی مبارزه با کرونا کلید بزنید.

انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۳
0
3
اگر رییس جمهور ولایت مداری را از مردم یاد میگرفتند چقدر خوب میشد ،حضرت آقا در مورد مراسم محرم فرمودند پروتکلها و مردم با اینکه سخت بود با میل پذیرفتند در مورد أربعین فرمودند پروتکلها باز هم مردم با جان قبول کردند و خب نفع این حرف شنوی برای خود مردم شد
حالا آقا چند وقت است که فرمودند تصمیمات ستاد کرونا باید حاکمیتی باشد اما هنوز این دستور آقا را رییس جمهور گوش نداده اند و همچنان دستورات ستاد فرمایشی است
چقدر خوب میشد رییس جمهور هم ولایتمدار میشدند تا مردم از منفعت حرف شنوی ایشان بهره ببرند و البته خود ایشان هم از این حرف شنوی نفع خواهند کرد
ناشناس
|
-
|
۰۷:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۳
0
0
رواحنی 7سال ایران نابودکردمسئولیت قبول کرد؟خیر
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری