کد خبر: ۲۴۶۳۵۹
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۵
آخرین پرده از افتضاح مدیریتی رسول پناه، انتشار فایل صوتی و تصویری بود که در آن مُشتی از اتهامات به بازیکنان خودی با ادبیاتی بوقی (استفاده از کلماتی که باید به جایش صدای بوق پخش شود!) وارد می شود. توهین قومیتی به مردم مازندران، استفاده از الفاظ بسیار زننده و فحش های رکیک، شوخی و متلک جنسی مشمئز کننده که از زبان رسول پناه خارج شد، تکلیف یک چیز را مشخص کرد؛ این که پرسپولیس با مدیریت فعلی در مسیر نابودی است.
«اعتدال» وضعیت نابسامان باشگاه پرسپولیس صدای هواداران را در آورده است. درست از روزی که تیم فینالیست آسیا شد، حاشیه های این تیم هم شروع شد؛ حاشیه هایی که مدیریت باشگاه نه تنها نقشی در کاهش و مدیریتش ندارد، بلکه خودش نیز به آن اضافه می کند. رسول پناه در مدیریت باشگاه پرسپولیس نه تنها رفوزه شده، بلکه در حد و اندازه های مرز قبولی هم نیست و گواه این مساله وضعیت این روزهای پرسپولیس است.

ترابی، علیپور، بیرانوند، خلیل زاده و نادری... نفر بعدی کیست؟ رسول پناه تخصص دندانپزشکی دارد، این که تخصصش قرار است کجا به درد پرسپولیس بخورد را کسی نمی داند، اما همه می دانیم که یک دندانپزشک کاربلد دندان سالم را نمی کشد. دندان های سالم پرسپولیس چرا یکی یکی کشیده می شوند؟ 

آخرین پرده از افتضاح مدیریتی رسول پناه، انتشار فایل صوتی و تصویری بود که در آن مُشتی از اتهامات به بازیکنان خودی با ادبیاتی بوقی (استفاده از کلماتی که باید به جایش صدای بوق پخش شود!) وارد می شود. توهین قومیتی به مردم مازندران، استفاده از الفاظ بسیار زننده و فحش های رکیک، شوخی و متلک جنسی مشمئز کننده که از زبان رسول پناه خارج شد، تکلیف یک چیز را مشخص کرد؛ این که پرسپولیس با مدیریت فعلی در مسیر نابودی است. حالا با کنار رفتن نقاب ادب و محافظه کاری از صورت رسول پناه، دیگر جای تعجبی نیست از اتفاقاتی که در ماه های اخیر در باشگاه پرسپولیس رخ داده است!

رسول پناه برای موجه جلوه دادن خروج شجاع خلیل زاده اتهاماتی مبنی بر دخالت در امور تیم و درگیری با سایر بازیکنان را مطرح کرد که در کمتر از چند ساعت توسط همان سایر بازیکنان تکذیب شد! این یعنی جدایی خلیل زاده و بی توجهی به خواسته هایش و سپس اتهام زنی به او نه سهوا که با حساب و کتاب و برنامه ریزی قبلی صورت گرفته است.

وزارت ورزش بی توجه به آن چه که در باشگاه پرسپولیس می گذرد، همچنان بر حضور این دندانپزشک در راس مدیریت این باشگاه بزرگ و پرطرفدار اصرار دارد و امید چندانی هم به برکناری او نمی رود. حتی در صورت برکناری هم حضور مدیری مانند گرشاسبی در راس باشگاه، شبیه خواب و خیال است! در حالی که بسیاری منتظر استعفای او بعد از این اتفاق بودند اما او به عذرخواهی بسنده کرد!

رسول پناه در مصاحبه ای نسبت به توهین قومیتی به مردم مازندران عذرخواهی و البته مجددا تاکید کرد که صحبت هایش تقطیع شده است. مشخص نیست منظور رسول پناه از تقطیع چیست. این که مشغول دعاخوانی و ذکر گویی بوده و این دعاها با تقطیع تبدیل به ناسزاهای ناموسی (غیرقابل انتشار) شده اند!؟

فاصله حدودا دو ماهه بین نیمه نهایی و فینال آسیا، روی کاغذ یک اتفاق خوب و مثبت بود تا نقاط ضعف تیم برطرف شود، خستگی از بین برود، فرصت کافی برای اعتراض به محرومیت آل کثیر و امیری وجود داشته باشد، اما با وجود دندانپزشکی که بی رحمانه یکی یکی دندان های پرسپولیس را می کشد و دور می اندازد، این فرصت عملا اثر منفی داشته و بعید نیست شیر سرخ در فینال لیگ قهرمانان آسیا بدون دندان به مصاف حریف کاملا مسلح برود و سلاخی شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری