کد خبر: ۲۴۶۳۱۴
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷
بخش دوم واریز مطالبات سرمربی آلمانی استقلال امروز صورت می‌گیرد.

به گزارش  اعتدال به نقل از ایلنا، اسماعیل خلیل زاده، رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال که به ترکیه سفر کرده است به دنبال واریز هرچه سریعتر مطالبات مدنظر وینفرد شفر به حساب این سرمربی آلمانی است تا تسویه حساب با او صورت بگیرد.

شفر با شکایت به فیفا مطالباتش از استقلال را درخواست کرد و با توجه به عدم پرداخت به موقع، اکنون این باشگاه باید رقمی معادل با ۶۰۰ هزار دلار به این سرمربی بپردازد.

بخش اول مطالبات شفر با رقم ۲۰۰ هزار دلار روز دوشنبه به حساب این سرمربی آلمانی حواله شد که ظاهراً امروز به حساب می‌نشیند و وکیل آلمانی او تاییدیه را در اختیار باشگاه قرار خواهد داد.

با توجه به تحریم‌های بانکی علیه ایران خلیل زاده که با همکاری یک موسسه حقوقی موفق شده بخش اول طلب شفر را منتقل کند امروز بخش دوم را هم حواله می‌کند که واریز نهایی این بخش هم ۷۲ ساعت به طول می‌انجامد.

استقلال برای ثبت قرارداد خریدهای تابستانی‌اش به رفع محرومیت نقل و انتقالاتی نیاز دارد که تنها در صورت جلب رضایت شاکیان این امر شدنی است. به غیر از شفر باشگاه نزدیک به ۴۰۰ هزار دلار دیگر نیاز دارد تا رضایت سرور جپارف و باشگاه پاختاکور ازبکستان در پرونده انتقال ایسما به استقلال را جلب کند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری