کد خبر: ۲۴۵۸۹۸
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۲
پس از یک ساعت از انتشار خبر ایست قلبی محمدرضا شجریان، فرزند استاد آواز ایران، خبر درگذشت پدرش را تایید کرد. کانال رسمی تلگرامی خانه شجریان، در پیامی نوشت: «صدای ایران خاموش شد. استاد محمدرضا شجریان درگذشت. همایون شجریان این خبر را تأیید کرد.»
همایون شجریان، خبر درگذشت استاد آواز ایران را تایید کرد.شهریار صدای ایران چشم از جهان فروبست/ تجمع مردم در مقابل بیمارستان جم

به گزارش خبرنگار «اعتدال» ، پس از یک ساعت از انتشار خبر ایست قلبی محمدرضا شجریان، فرزند استاد آواز ایران، خبر درگذشت پدرش را تایید کرد.

کانال رسمی تلگرامی خانه شجریان، در پیامی نوشت:

«صدای ایران خاموش شد. استاد محمدرضا شجریان درگذشت. همایون شجریان این خبر را تأیید کرد.»

استاد محمدرضا شجریان پس از یک دوره بیماری و دست و پنجه نرم کردن با عوارض آن در بیمارستان «جم» تهران عصر امروز -17 مهر 1399- در 80 سالگی بدرود حیات گفت. استاد شجریان در نوروز 1395 با انتشار ویدیویی ضمن تبریک سال نو، ابتلایش به بیماری سرطان را تایید کرد و پس از آن تاکنون تحت نظر پزشکان به مداوا بود. او در آخرین نوبت از بستری در 14 مهر با شرایط عمومی قلبی و ریوی و تنفسی ناپایدار و افت سطح هوشیاری، افت فشار خون و پلاکت در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده بود و از 25 مرداد سال جاری به مدت 10 روز به دلیل افت سطح هوشیاری و شوک سپتیک در بخش مراقبت‌های ویژه این بیمارستان بستری بود.

به گزارش خبرنگار اعتدال، پس از شنیدن خبر فوت استاد شجریان، تعدادی زیادی از دوستداران وی در مقابل بیمارستان جم تجمع کردند.شهریار صدای ایران چشم از جهان فروبست/ تجمع مردم در مقابل بیمارستان جم

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری