کد خبر: ۲۴۵۸۸۸
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶
دقیقا معلوم نیست وزیر ورزش به عنوان رییس باشگاه استقلال چه می‌کند؟ مگر این تیم برای شما نیست؟ الان هواداران استقلال در کنار تمام مشکلات معیشتی و اقتصادی که دارند باید غم تیم خود را هم بخورند
اعتدال- پرسپولیس، بهترین روزهای تاریخ باشگاه خود را تجربه می‌کند. هوادارانش روی ابرها قدم می‌زنند. در عرض 4 سال، 4 بار قهرمان لیگ شده‌اند، یک نایب قهرمانی آسیا در کارنامه دارند و حالا هم دوباره به فینال آسیا رسیده‌اند.

از آن سو استقلال آسمانی ابری دارد. چند سالی است که آبی‌های پایتخت دچار دریای طوفان زده شده‌اند و ناخداهایی که کشتی استقلال را مدیریت می‌کنند به جای اینکه این کشتی را به ساحل برسانند، بیشتر آن را از خشکی دور می‌کنند.

هواداران استقلال اوضاع تیم رقیب را می‌بینند و نگاه به احوال خود می‌کنند و بعد از وزیر ورزش سوال می‌کنند که چرا دچار این وضعیت شده‌اند؟

آقای وزیر ورزش! در استقلال چه خبر است؟

با فوتبالی که پرسپولیس در این سال‌ها از خود نشان داده است، نمی‌شود به آن برچسب قهرمانی با کمک وزیر را چسباند اما ناکامی استقلال را می‌شود گردن وزیر انداخت.

بی‌ثباتی هم حد و اندازه‌ای دارد. استقلال مثل کشوری شده است که هر ماه در آن کودتا می‌شود و یک رییس می‌آید و دیگری می‌رود. کمتر از 20 روز دیگر لیگ برتر آغاز می‌شود و استقلال نه مدیریت دارد نه سرمربی! نه تکلیف بازکنان رفته‌اش معلوم است  و نه بازیکنان مانده‌اش.

دقیقا معلوم نیست وزیر ورزش به عنوان رییس باشگاه استقلال چه می‌کند؟ مگر این تیم برای شما نیست؟ الان هواداران استقلال در کنار تمام مشکلات معیشتی و اقتصادی که دارند باید غم تیم خود را هم بخورند.

مگرمی‌شود هر سال قبل از فصل استقلال با مشکلات مدیریتی روبرو باشد؟ تیم سرمربی دارد، بازیکن ندارد. بازیکن دارد، سرمربی ندارد. کجای دنیا یک تیم ورزشی را اینگونه اداره می‌کنند؟

اعتراض استقلالی‌های جلوی مجلس به شدت کار خوبی بود. بالاخره یکی باید از وزیر محترم بپرسد که چه بلایی سر تیمی که نیمی از مردم ایران طرفدار آن هستند آمده است؟ چرا باید الان در وضعیتی باشد که تیم‌های دسته دو ایران هم آن را تجربه نکرده‌اند.

کدام تیم در آسیا شبیه استقلال بود؟ کدام تیم با مربی موقت وارد رقابت‌ها شد؟

حمایت‌های وزیر ورزش از پرسپولیس همان حمایت‌هایی بود که در تمام این سال‌ها دولت‌های مختلف از استقلال و پرسپولیس انجام می‌دادند و واقعا کار ویژه‌ای در قبال این تیم انجام نشده است. پرسپولیس در این سال‌ها به خاطر قدرتش و سازماندهی درستی که برانکو انجام داد، به اینجا رسید.

مسئله این است که این حمایت در دوران وزارت سلطانی‌فر از استقلال انجام نشده است. یک سال بی‌نظمی قابل قبول است اما این که هر سال پیش از آغاز لیگ، استقلال با یک بحران روبرو باشد، پذیرفتنی نیست و به نظر می‌رسد که تیم آبی پایتخت برای وزارت ورزش بچه سرراهی است.

سوال ساده است. چرا در 4 سال گذشته که سلطانی‌فر، سکان هدایت وزارت ورزش را گرفته، استقلال هر سال با مشکلات عدیده ورزشی و غیر ورزشی روبرو است؟

اگر تیم متعلق به وزارت ورزش است چرا رسیدگی نمی کنید؟ اگر به وزارت ورزش ارتباطی ندارد چرا رها نمی کنید؟ شاید اگر هیچ کاری انجام ندهید و رها کنید و به هواداران بسپارید خود شان پیش کسوتانی را برگزینند و سر و سامان دهند.

منبع: عصر ایران
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری