کد خبر: ۲۴۵۸۴۵
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۱
رییس فراکسیون امید مجلس دهم ضمن پاسخ به تخریب هایی که علیه وی انجام می شود اعلام کرد که در چه صورت در انتخابات 1400 شرکت می کند.

به گزارش اعتدال به نقل از ایسنا، رییس فراکسیون امید مجلس دهم گفت: راهبرد من برای انتخابات۱۴۰۰ افزایش مشارکت و حضور جدی و تمام قد اصلاح طلبان است. برای تحقق این راهبرد اگر نیاز باشد، راحت می آیم و اگر به فرد دیگری نیاز باشد، نمی آیم.

محمدرضا عارف با اشاره به اینکه سه جریانی شدن مجلس دهم، آفتی بود که آن را  به پای لاریجانی میگذارم، اظهار کرد: جریان سوم انتخابات۹۶ به التماس ما افتادند اما بعد از پیروزی روحانی، کاملا روی خود را چرخاندند. اما ما در مجلس در تهیه طرح ها با اصولگرایان با حفظ دیدگاه سیاسی خود تعامل کرده و پایداری و غیر پایداری هم نکردیم اما وقتی اختلاف نظر سیاسی پیش می آمد هرکس راه خود را می رفت. طرح حذف اعدام یا Fatf از نمونه همکاری با اصولگرایان بود.

این فعال سیاسی در ادامه با اشاره به تخریب هایی که علیه وی انجام می شود، تصریح کرد: می گویند بی عرضه است یا اهل انصراف و استعفا است اما رویکرد من این است که اگر فرد مناسب تر از خود پیدا کردم، کنار می روم. راهبرد من برای انتخابات۱۴۰۰ افزایش مشارکت و حضور جدی و تمام قد اصلاح طلبان است. برای تحقق این راهبرد اگر نیاز باشد، راحت می آیم و اگر به فرد دیگری نیاز باشد، نمی آیم زیرا اهل تک روی نبوده و مبنای من خرد جمعی است.

عارف درباره استعفای خود از شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان اظهار کرد: سال آخر گفته می شد عارف انحصارطلب است و شورا را ملک خود می داند و من گفتم سه دوره رییس شورا بوده ام و برای دور چهارم فرد دیگری بیاید. الان هم تکلیف شورای عالی معلوم نیست.
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
امیرعباس
|
-
|
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۴
0
0
لطفا نامزد انتخابات ریاست جمهوری نشو چون تمام کشور به اندازه تهران که در انتخابات مجلس به تو رای دادن، رای نخواهی آورد.
تو که برای خودت آبرویی نگذاشتی، با ورودت به انتخابات ریاست جمهوری آبروی اصلاح طلبان خواهد رفت.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری