کد خبر: ۲۴۵۸۱۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۶
هوپ هیکس، مشاور نزدیک به دختر ترامپ و همچنین مشاور مورد اعتماد اوست. با وجود اینکه یک مانکن بوده است اکنون با 31 سال یکی از بانفوذ ترین افراد کاخ سفید است. تمام این ها را مدیون خانواده ترامپ است. او مطمئنا مثل بولتن بعدا کتابی بر علیه ترامپ نمی نویسد. حتی بعید است در سالهای آینده انتقادی را از او درباره ترامپ در رسانه ها بشنویم. گزینه ای بسیار مناسب برای اجرای یک سناریوی هیجان انگیز و سوپرایزی که بتواند اختلاف تقریبا 10 درصدی ترامپ با رقیب دموکراتش را جبران کند.
صبح امروز دونالد ترامپ رئیس جمهور پرحاشیه ایالات متحده ، رسما اعلام کرد که آزمایش کووید 19 وی و همسرش مثبت اعلام شده است.

به گزارش «اعتدال» ، دونالد ترامپ که تقریبا هیچ روزی را در مدت چهار سال ریاست جمهوری خویش بدون حاشیه سپری نکرده است، در تازه ترین داستان جنجالی خود، در بحبوحه مناظره های انتخاباتی اعلام کرد که به کرونا مبتلا شده است.

همزمان با اعلام این پیرمرد بی نزاکت، شاخص سهام در آمریکا با ریزش خیره کننده ای همراه شد. آن هم در آخرین روز کاری هفته ! 


این ریزش شاخص سهام دستمایه ای شدن تا طرفداران ترامپ آن را دستمایه فخر فروشی خود کنند. وقتی خبر مریضی دونالد ترامپ و احتمالا قرنطینه دو هفته ای وی، تا این حد در بازار اثر منفی دارد، نبودن ترامپ در راس قدرت آن هم برای همیشه در اوضاع آشفته چه پیامدهایی به همراه خواهد داشت؟!

البته ناگفته پیداست که این گفتمان جمهوری خواهان بیش از واقعیت اغراق امیز است. نبودن رئیس جمهور رد راس کار یک مساله است اما انتخاب یک فرد دیگر به عنوان رئیس جمهور یک مساله ای دیگر!! 

هر جند نباید این نکته را فراموش کرد که بنابر اعلام آمار یکی از نکات قوت ترامپ تقویت بازار و کاهش بیکاری و در نهایت بهبود سطح معیشت در آمریکا بوده است. البته نقطه ضعف وی جنگ افروزی و عدم رفتار منطقی در مناقشات و مسایل بین المللی بوده و هست!

مساله ای که باعث شده این بار خیلی از مردم دنیا نگاهشان به انتخابات ایالات متحده باشد تا ببینند دنیا قبل از یک اتفاق ناگوار از دست این « مو پریشان» نجات خواهد یافت یا خیر؟

کرونایی شدن ترامپ آیا سوپرایز اکتبر است؟
در هر صورت شوکی که امروز به بازار ها وارد شد، از سوی طرفداران دونالد بی کله به فال نیک گرفته شده است. آنها مدعی هستند سوپرایز اکتبر اعلام کرونایی شدن ترامپ بوده است. چرا عملا به همه ثابت کرد در بحران کرونا این تنها اوست که می تواند نوید بخش توسعه اقتصادی در آمریکا باشد!

از سویی دیگر رقبا نیز کم کم دارند متقاعد می شوند شاید این خبر عجیب واقعا یک سوپرایز از پیش برناه ریزی شده باشد. مخصوصا کسی به عنوان عامل انتقال معرفی شده است که کاملا مطیع و گوش به فرمان خانواده ترامپ است.

هوپ هیکس، مشاور نزدیک به دختر ترامپ و همچنین مشاور مورد اعتماد اوست. با وجود اینکه یک مانکن بوده است اکنون با 31 سال یکی از بانفوذ ترین افراد کاخ سفید است. تمام این ها را مدیون خانواده ترامپ است. او مطمئنا مثل بولتن بعدا کتابی بر علیه ترامپ نمی نویسد. حتی بعید است در سالهای آینده انتقادی را از او درباره ترامپ در رسانه ها بشنویم.

گزینه ای بسیار مناسب برای اجرای یک سناریوی هیجان انگیز و سوپرایزی که بتواند اختلاف تقریبا 10 درصدی ترامپ با رقیب دموکراتش را جبران کند. رقابتی تنگاتنگ بر سر 85 رای انتخاگران برتر !

حالا به نظر می رسد دو تیم دارند متقاعد می شوند سوپرایز اکتبر ترامپ همین باشد. با توجه به حلقه ای که انتخاب شده است بعید است در آینده ای نزدیک حبری قطعی منتشر شود اما در هر صورت همه منتظر هستند ببینند آیا شوک در وال استریت، مردد ها در آمریکا را برای پیروزی ترامپ بسیج خواهد کرد یا اینکه بر عکس عمل کرده و زمینه خداحافظی این میلیاردر از خود راضی از کاخ سفید خواهد شد.
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
بی طرف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۱
0
1
یه فحش ناموسی هم به ترامپ میدادین دیگه متنتون تکمیل میشد!
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری