کد خبر: ۲۴۵۸۱۸
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
مشاور نزدیک رئیس جمهوری آمریکا سابقا مدل بوده و اکنون 31 ساله است. او پیش از این برای مدت کوتاهی مدیر روابط عمومی کاخ سفید شد.


به گزارش «اعتدال» ، هرچند که سابقه همکاری او با خانواده ترامپ به هشت سال پیش باز می‌گردد، اما خانم هیکس یکی از چهره‌های گمنام در میان مشاوران رئیس جمهوری آمریکا است.

عملکرد موفق هوپ هیکس در سال های گذشته علاوه بر مطرح کردن نام او به عنوان یکی از پرنفوذترین مشاوران رئیس جمهوری آمریکا، باعث شد که او با درآمد سالانه ۱۸۰ هزار دلار یکی از پردرآمدترین کارمندهای آقای ترامپ هم بشود.

زندگینامه هوپ هیکس

این زن گم‌نام که سابقه فعالیت‌ سیاسی هم ندارد، چطور سر از دولت آمریکا در آورد؟

پیش از سیاست و آشنایی با دونالد ترامپ، هوپ هیکس صاحب یک موسسه روابط عمومی بود.

موسسه‌ای که شرکت پوشاک ایوانکا ترامپ را در فهرست مشتریانش داشت.

هوپ هیکس که مدل رالف لوران بوده، علاوه بر مدیریت روابط عمومی شرکت ایوانکا ترامپ ، چند باری هم به عنوان مدل لباس‌های دختر رییس جمهور آمریکا جلوی دوربین رفته است.


این همکاری با دختر بزرگ دونالد ترامپ باعث شد که او مورد توجه رئیس جمهوری آمریکا قرار بگیرد و در سال ۲۰۱۴، آقای ترامپ هوپ هیکس را برای مدیریت روابط عمومی بنگاه‌های معاملات ملکی خود برگزید.

چند ماه بعد، در ماه‌های آغازین سال ۲۰۱۵، کسانی که سیاست آمریکا را دنبال می‌کنند، برای اولین بار با هوپ هیکس آشنا شدند.

او یکی از همراهان آقای ترامپ در اولین مراسم تبلیغاتی او برای انتخابات ریاست جمهوری بود.

 در ماه‌های بعد، خانم هیکس مسئولیت گرداندن توییتر آقای ترامپ را هم بر عهده گرفت.

اما وقتی که مبارزات انتخابات به اوج رسید، به جای اینکه تمام وقت خود را صرف سیاست کند، تصمیم گرفت به شغل پیشین خود بازگردد.

در نتیجه، هوپ هیکس از تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری کناره گرفت و مشغول کار در شرکت‌های دونالد ترامپ شد.

با این حال وقتی که آقای ترامپ از او خواست که به او بپیوندد، خانم هیکس پذیرفت.

هوپ هیکس اغلب جلوی دوربین نمی‌رود و با خبرنگارها مصاحبه نمی‌کند اما هر وقت که دونالد ترامپ با رسانه‌ها حرف بزند، هیکس هم آنجاست.


یکی از نیروهای استوار تیم ترامپ

برخلاف بسیاری از مشاوران آقای ترامپ که ناکام ماندند یا از دایره نزدیکان او طرد شدند، هوپ هیکس که فقط در خدمت رئیس جمهوری است، یکی از نیروهای استوار تیم آقای ترامپ محسوب می‌شود.

وقتی که هوپ هیکس به تیم دونالد ترامپ پیوست، حساب کاربری خود را توییتر حذف کرد و صفحه اینستاگرام او هم خصوصی است.


به گفته مربی تیم لاکراس (یک ورزش گروهی با توپ) که هوپ هیکس برای آن بازی می‌کرد، وی شخصی است که ترجیح می‌دهد به جای گل زدن، پاس گل بدهد.

برخی رسانه های نزدیک به نئوکان ها، هر چند در ساعت های اولیه موضعی در قبال بیماری ترامپ بیان نکردند، اما از چند ساعت پیش کرونایی شدن ترامپ را سوپرایز اکتبر خوانده اند و مدعی هستند که مردم آمریکا امروز فهمیدند بدون ترامپ اقتصاد آمریکا ورشکسته خواهد بود!


زندگی جالب دختری که عامل کرونایی شدن ترامپ بود + تصاویر
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری