کد خبر: ۲۴۵۸۱۷
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۳
به گزارش «اعتدال» یورونیوز در گزارشی نوشت: نتیجه تست کرونای «هوپ هیکز» یکی از مشاوران نزدیک دونالد ترامپ روز پنجشنبه مثبت اعلام شده بود. هوپ هیکز یکی از اعضای حلقه نزدیک به دونالد ترامپ است. او در جریان سفر اخیر رئیس جمهوری آمریکا به ایالت «اوهایو» برای شرکت در مناظره با جو بایدن، نامزد حزب دموکرات وی را همراهی کرده بود. برخی از رسانه ها از حضور وی در همان مکانی خبر داده اند که جوبایدن حضور داشته است. با این حال تاکنون خبری مبنی بر تجویز تست کرونا به نامزد دمکرات ها مطرح نشده است.

 
هوپ هیکز همچنین روز چهارشنبه به همراه دونالد ترامپ برای شرکت در گردهمایی هواداران رئیس جمهوری آمریکا به ایالت «مینه سوتا» سفر کرده بود.

دونالد ترامپ پنجشنبه شب در صفحه توئیتر خود ضمن ستایش از هوپ هیکز نوشته بود که او بی وقفه و بدون استراحت کار کرده است. نامزد حزب جمهوریخواه در انتخابات پیش رو ابتلای هوپ هیکز به ویروس جدید کرونا را «وحشتناک» توصیف کرده بود

هوپ هیکز از جمله افرادی است که پیش از آنکه سناریوی پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری جدی گرفته شود به کارزار انتخاباتی وی پیوست.

این زن ۳۱ ساله هرچند این روزها حضور رسانه ای پررنگی ندارد اما از او به عنوان یکی از افراد بانفوذ در بخش غربی (قسمت اداری) کاخ سفید یاد می شود. هوپ هیکز قبلا مانکن بوده است و از ماه اوت سال ۲۰۱۷ تا ماه مارس سال ۲۰۱۸ مدیر روابط عمومی کاخ سفید بود.

وی پیش از ریاست جمهوری دونالد ترامپ برای مدتی به فعالیت های «ایوانکا ترامپ» دختر چهل و پنجمین رئیس جمهوری آمریکا در عرصه مد کمک کرده بود.

مدیر سابق روابط عمومی کاخ سفید از ماه فوریه سال جاری فعالیت خود را به عنوان مشاور و دستیار رئیس جمهوری ایالات متحده آغاز کرد.

دونالد ترامپ پنجشنبه شب گفته بود که هوپ هیکز زمان زیادی را با او و ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا سپری کرده است. با این حال رئیس جمهوری ایالات متحده تاکید کرده بود که هوب هیکز اغلب از ماسک استفاده می کند.

این در حالی است که نتیجه تست کرونای دونالد ترامپ و همسرش در ساعات اولیه بامداد جمعه مثبت اعلام شد.

هوپ هیکز در ماه ژانویه سال ۲۰۱۵ در حالی که تنها ۲۶ سال داشت از سوی دونالد ترامپ به عنوان سخنگوی کارزار احتمالی اش انتخاب شد. او پیش از آن هیچ گونه فعالیت سیاسی نداشت و در کارزارهای انتخاباتی نیز فعالیت نکرده بود.

دونالد ترامپ در جریان کارزار انتخاباتی سال ۲۰۱۶ توئیت های خود را به هوپ هیکز دیکته می کرد تا او آنها را پیش از انتشار برای یکی از اعضای «سازمان ترامپ» بفرستد.

هوپ هیکز در میان مشاغل متفاوتی که در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ در کاخ سفید داشت برای مدت کوتاهی نیز در شبکه «فاکس نیوز» مشغول به کار شد. او در بازه زمانی کوتاهی که در کاخ سفید حضور نداشت یک میلیون دلار درآمد کسب کرد.

گفته می شود که پیشنهاد حضور دونالد ترامپ در برابر کلیسای نزدیک کاخ سفید و انجیل به دست گرفتن او در جریان اعتراض ها به کشته شدن «جورج فلوید» مرد سیاهپوست آمریکایی را هوپ هیکز مطرح کرده بود


عکس/ این زن مرموز عامل ابتلای ترامپ به کرونا

عکس/ این زن مرموز عامل ابتلای ترامپ به کروناعکس/ این زن مرموز عامل ابتلای ترامپ به کرونا


عکس/ این زن مرموز عامل ابتلای ترامپ به کرونا

عکس/ این زن مرموز عامل ابتلای ترامپ به کرونا
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری