کد خبر: ۲۴۵۷۷۹
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۳


هافبک عراقی پرسپولیس گفت: در تیم پرسپولیس ما تفکر برنده شدن وجود دارد و همه اعضای پرسپولیس در هر بازی به بردن فکر می‌کنند.

بشار رسن: امیدوارم امشب تیم خوشحال زمین ما باشیم/ نشان دادیم لیاقت حضور در فینال را داریم

 بدون شک بشار رسن یکی از مؤثرترین بازیکنان پرسپولیس طی چند فصل اخیر بوده است. هافبک تکنیکی عراقی که با تمدید قراردادش خیال پرسپولیسی‌ها را راحت کرد، در لیگ قهرمانان آسیا هم بازی‌های درخشانی از خود به نمایش گذاشت و کادر فنی سرخپوشان هم برای بازی امشب مقابل پاختاکور حساب ویژه‌ای روی او باز کرده است. با بشار در خصوص پیروزی بزرگ مقابل السد و همچنین بازی حساس امشب مقابل نماینده ازبکستان گفت‌وگویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید.

ابتدا در خصوص برد با ارزش مقابل السد صحبت کن.
خبرورزشی نوشت؛‌ در ابتدا خدا را شکر می‌کنیم که در این بازی سخت به پیروزی رسیدیم. تیم السد یکی از تیم‌های قدرتمند لیگ قهرمانان آسیاست. این تیم سابقه قهرمانی در آسیا را دارد و به نظرم در ۳ فصل گذشته کاندیدای قهرمانی در آسیا بوده است. ما در این بازی با تمام قوا بازی کردیم و در نهایت به پیروزی رسیدیم و به مرحله یک‌چهارم نهایی راه پیدا کردیم. ما مقابل السد کاملاً برتر بودیم و با شایستگی به مرحله بعد رسیدیم.

شاید خیلی‌ها فکرش را نمی‌کردند السد را با این همه ستاره شکست دهید!
پرسپولیس یکی از بزرگترین تیم‌های آسیاست و ما از حمایت چند میلیون هوادار برخورداریم. باید بگویم در تیم ما تفکر برنده شدن وجود دارد و همه اعضای پرسپولیس در هر بازی به بردن فکر می‌کنند. ما مقابل هر تیمی برای برد به زمین می‌رویم و کاملاً به تیم خودمان ایمان داریم. در اینکه السد تیم قدرتمندی بود شکی نیست ولی نشان دادیم حضورمان در این مرحله اتفاقی نیست و لیاقت رفتن به مرحل بعدی حتی فینال را داریم.

ولی رسیدن به فینال کار بسیار سختی است.
بله کاملاً درست است رقابت در این سطح دشوار است به خصوص اینکه فاصله بازی‌ها کم است و ما باید هر سه روز به میدان برویم ولی در تیم ما آنقدر انگیزه و اتحاد داریم که بتوانیم از پس هر حریفی بربیاییم و آن را شکست دهیم.

در بازی قبل وقتی تعویض شدی در لحظات پایانی دوربین تو را نشان داد و معلوم بود استرس زیادی داری.
خب هیجان بازی بالا بود و ما گل برتری را زده و منتظر بودیم هر چه زودتر داور سوت پایان بازی را بزند. واقعاً از بیرون بازی را دیدن استرس زیادی دارد و من هم دچار همین استرس شده بودم و می‌خواستم زودتر بازی تمام شود تا بتوانیم جشن صعود بگیریم.

بازی با پاختاکور را چطور می‌بینی؟
پاختاکور تیمی قدرتمند و سرسخت است و ما می‌دانیم اصلاً کار راحتی مقابل این تیم نداریم و باید خیلی هوشمندانه بازی کنیم. تنها چیزی که می‌دانم این است که تیم ما انگیزه‌های زیادی برای برد دارد و نمی‌خواهیم امشب بازنده باشیم. به قطر آمدیم تا به فینال برسیم و هواداران‌مان را شاد کنیم پس مطمئن باشید تا آخرین لحظه برای رسیدن به هدفمان می‌جنگیم. امیدوارم در پایان بازی تیم خوشحال ما باشیم.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری