کد خبر: ۲۴۵۵۳۸
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۷
 پرسپولیس با برتری دیشب خود مقابل التعاون به صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا امیدوار شد.

به گزارش اعتدال به نقل از شفقنا، تیم پرسپولیس که امشب در اولین مسابقه خود در لیگ قهرمانان آسیا بعد از شیوع بیماری کرونا به مصاف التعاون عربستان رفته بود با تک گل شجاع خلیل زاده، سه امتیاز اولین فینال صعود را دشت کند.

سرخپوشان در شروع مسابقه با انگیزه تر از حریف صدر نشین خود را نشان دادند و سعی داشتند با کنترل توپ و میدان به روی دروازه حریف فشار وارد کنند، اما تجربه بالای بازیکنان التعاون مانع از اجرای برنامه های شاگردان یحیی گل محمدی شد. التعاونی ها در نیمه اول دوبار با نفوذ از سمت چپ سعی در باز کردن دروازه پرسپولیس را داشتند، اما درخشش حامد لک فرصت گلزنی را از زرد پوشان عربستانی گرفت.

پرسپولیسی ها که در نیمه دوم بسیار با برنامه تر از نیمه اول ظاهر شدند، با خلق چند موقعیت تا آستانه باز کردن حریف خود پیش رفتند اما هر بار بی دقتی مهاجمان پرسپولیس مانع از باز شدن دروازه التعاون شد.

بالاخره تلاش های سرخپوشان در دقیقه ۸۴ مسابقه نتیجه داد و شجاع خلیل زاده که به کابوس تیم های عربستانی تبدیل شده است، موفق به باز کردن دروازه التعاون شد.

پرسپولیسی ها با کسب این پیروزی ۴ امتیازی شدند و به رتبه سوم جدول صعود کردند تیم عربستانی هم شش امتیاز باقی ماند و جایگاه خود را در صدر جدول حفظ کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری