کد خبر: ۲۴۵۳۳۳
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۹
قالیباف با بیان اینکه ما خود را متعهد می‌دانیم که تصمیمات گرفته شده را با نظارت مستمر به سرانجام رساندن همه آنها پیگیری کنیم گفت: خروجی این نظارت میدانی به طور شفاف و همراه با جزئیات به زودی در سایت مجلس بارگذاری خواهد شد.
به گزارش «اعتدال»، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس در جریان جلسه علنی امروز در نطق پیش از دستور خود به سفرش به خوزستان اشاره کرد و گفت: توفیق داشتم به مدت چهار روز میهمان مردم خونگرم و شهید پرور و سرافراز خوزستان با شم ما خود را بیش از این مدیون مجاهدت‌های مردم خونگرم خوزستان می دانستیم ولی در این مدت مردم استقبال گرم مردم شریف این دیار از یکی از مسوولان جمهوری اسلامی ایران مرا شرمنده خود کرد و خود را بیش از گذشته مدیون آن عزیزان دانستم.

او ادامه داد: وظیفه خود میدانم از صحن علنی مجلس از مردم سرافراز خوزستان صمیمانه تشکر کنم و دست همه آنها را به گرمی بفشارم در همینجا لازم می‌دانم از هر ۱۷ نماینده خوزستان تشکر کنم که این مهم بدون همکاری و تلاش آنها ممکن نبود. همه این عزیزان زحمات زیادی متحمل شدند و تلاش های بی وقفه ای برای حل مشکلات مردم به انجام رساندند.

قالیباف با بیان اینکه ما خود را متعهد می‌دانیم که تصمیمات گرفته شده را با نظارت مستمر به سرانجام رساندن همه آنها پیگیری کنیم گفت: خروجی این نظارت میدانی به طور شفاف و همراه ببا جزئیات به زودی در سایت مجلس بارگزاری خواهد شد.

او همچنین با اشاره به عزاداری‌های محرم گفت: در پایان از ملت عزیز ایران و عموم مومنان صمیمانه تشکر می‌کنم که در ماه محرم با رعایت کامل پروتکا های بهداشتی در اقامه عزای امام حسین (ع) حماسه درخشان آفریدند و نشان دادند ما حقیقتا ملت امام حسینیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری