کد خبر: ۲۴۴۳۲۷
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از سقوط یک دختر جوان از یکی از دهانه‌های سی و سه پل خبر داد
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از سقوط یک دختر جوان از یکی از دهانه‌های سی و سه پل خبر داد و گفت: بیان علت حادثه به عهده مراجع قضایی و انتظامی است.

کاوه‌آهنگران با اشاره به این حادثه سقوط از سی و سه پل بامداد امروز، اظهار داشت: گزارش این حادثه که از طریق تماس شهروندی صورت گرفت در ساعت 5و50 دقیقه صبح به ستاد فرماندهی آتش نشانی اصفهان گزارش شد.

وی افزود: بعد از حضور اکپیب امدادی مشخص شد مصدوم خانم جوان حدودا 17 ساله است که از یکی از دهانه‌های سی و سه پل سقوط کرد و از ناحیه پا، کمر و گردن دچار شکستگی و آسیب شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با بیان اینکه براساس گفته مصدوم، علت حادثه لیز خوردن بوده است، گفت: در آن قسمت دهانه پل  فنس و سیم بکسل وجود داشته است.

وی تصریح کرد: در آن قسمت از رودخانه احتمال غرق شدن به علت میزان کم آب وجود نداشته است ولی مصدوم روی یکی از لبه‌های بتونی داخل رودخانه سقوط کرده است.

کاوه‌آهنگران ادامه داد: از ایستگاه شماره یک، اکیپ امداد و نجات غواصی به محل اعزام و فرد مصدوم  تحویل اورژانس و نیروی انتظامی داده شد.وی گفت: بیان علت حادثه در حوزه استحفاظی سازمان آتش نشانی نیست و به عهده مراجع قضایی و انتظامی و میزان شدت حادثه هم به عهده اورژانس است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری