کد خبر: ۲۴۳۱۰۶
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۸
با اوج گرفتن دوباره کرونا در مشهد، معاون استاندار خراسان رضوی از هموطنان خواست به مشهد سفر نکنند.
با اوج گرفتن دوباره کرونا در مشهد، معاون استاندار خراسان رضوی از هموطنان خواست به مشهد سفر نکنند.

به گزارش اعتدال به نقل از صداوسیما، مدیرکل معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: با توجه به نزدیک بودن به میلاد امام رضا(ع) از مردم عزیز کشورمان می‌خواهیم که برنامه سفر خود به مشهد را به زمان دیگری موکول کنند زیرا نگران جان آنها هستیم.

حسن جعفری افزود: از آستان قدس رضوی برای انجام و رعایت پروتکل‌های بهداشتی قدردانی می‌شود ولی به واسطه ازدحام جمعیت در روز میلاد امام رضا(ع) امکان شیوع بیماری کرونا وجود دارد و به همین دلیل از مردم می‌خواهیم که از راه دور به عرض ارادت و سلام به آن حضرت اکتفا کنند تا شاهد تجمع و ابتلای افراد بیشتر به بیماری کرونا نشویم.

وی ادامه داد: هم اکنون از مجموع ۲۹شهرستان استان خراسان رضوی دو شهرستان در وضعیت قرمز، هشت شهرستان در وضعیت زرد، ۱۱شهرستان در وضعیت نارنجی و هشت شهرستان نیز در وضعیت سفید قرار دارند.

جعفری افزود: از مجموع سه بیمارستان که از ابتدای شیوع کرونا به بستری افراد مبتلا به کرونا اختصاص یافته بود یک بیمارستان به دلیل کاهش افراد مبتلا به فعالیت عادی خود بازگشت ولی به خاطر شیوع دوباره بیماری و مراجعه تعداد زیاد بیماران از ابتدای این ماه، این بیمارستان در حال تجهیز و آماده شدن برای بستری کردن دوباره بیماران کرونایی است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری