کد خبر: ۲۴۲۹۱۸
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۱
مهاجم یوونتوس از زمان بازگشت فوتبال ایتالیا تنها از روی نقطه پنالتی گلزنی کرده است.
مهاجم یوونتوس از زمان بازگشت فوتبال ایتالیا تنها از روی نقطه پنالتی گلزنی کرده است.

به گزارش اعتدال و به نقل از بی ساکر، کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن دیدار یوونتوس و لچه انتخاب شد که با پیروزی ۴ بر صفر بانوی پیر به پایان رسید. مهاجم پرتغالی در این بازی فرصت های زیادی برای گلزنی داشت اما تنها گلش از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.

ستاره یوونتوس یک موقعیت خوب را از دست داد که می توانست با ضربه سر گلزنی کند. او زمانی که در رئال مادرید بازی می کرد در ۹۰ درصد اوقات چنین موقعیتی را به گل تبدیل می کرد. بازیکن ۳۵ ساله نشان داده است که پس از قرنطینه هنوز به بهترین سطح خود نرسیده است.

این تنها تلاش رونالدو برای گلزنی برابر لچه نبود. بازیکن پرتغالی می توانست با یک قیچی برگردان ایتالیایی ها را به وجد آورد، مانند گلی که با پیراهن رئال مادرید در ورزشگاه یوونتوس به ثمر رساند. این بار ضربه اش با اختلاف به بیرون رفت. این اتفاق موجب شد هواداران تیم حریف در شبکه های اجتماعی به تمسخر ستاره پرتغالی بپردازند.

بر این اساس رونالدو تنها توانست از روی نقطه پنالتی گلزنی کند همان اتفاقی که برابر بولونیا رخ داد. مهاجم یوونتوس پس از بازگشت فوتبال دومین گلش را به ثمر رساند تا هر دو از فاصله یازده متری باشد.

به گزارش ایسنا، گل های ستاره یوونتوس برای فراموش کردن جام حذفی به درد می خورد. رونالدو در نیمه نهایی یک پنالتی را از دست داد و نتوانست در فینال ضربه پنالتی‌اش را بزند چون تا نوبت به او برسد ناپولی قهرمان این رقابت ها شده بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری