کد خبر: ۲۴۲۵۱۱
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴
مصاحبه‌ دکتر ستوده روی کانال اطلاع رسانی استقلال بعد از حذف، این بار بعد از استوری فرهاد مجیدی در حمایت از دستیارش، دوباره روی کانال این باشگاه منتشر شد.
مصاحبه‌ دکتر ستوده روی کانال اطلاع رسانی استقلال بعد از حذف، این بار بعد از استوری فرهاد مجیدی در حمایت از دستیارش، دوباره روی کانال این باشگاه منتشر شد.

به گزارش اعتدال، بعد از ۲ مصدومیت پی در پی در تیم استقلال که منجر به پارگی رباط رضا آذری و مرتضی تبریزی شد دکتر کاوه ستوده در مصاحبه ای روی کانال تلگرامی استقلال پیرامون چگونگی آسیب دیدن این بازیکن توضیح داد.

بخش قابل تامل این مصاحبه جایی بود که پزشک استقلال تمرینات مربی بدنساز را عامل مصدومیت‌ها دانست و عنوان کرد: ضمنا به همکاران عزیزمان در بخش بدنسازی و امادگی جسمانی نیز یاداور می شود که با توجه شرایط خاص این دوره ،تمرینات بدنسازی ویژه برای جلوگیری از مصدومیت‌ها طراحی و اجرا گردد.

البته این مصاحبه تا شب گذشته روی کانال استقلال وجود داشت اما شبانه از روی خروجی کانال باشگاه حذف شد. ظاهرا مصاحبه مورد نظر مورد تایید کادر فنی استقلال نبود و مجیدی به شدت از اینکه عضو کادر پزشکی تیمش این مصاحبه را انجام داده ناراحت بود. در نهایت هم سرمربی تیم استقلال در واکنش به این اتفاق یک استوری در اینستاگرامش منتشر و از علی ربانی حمایت کرد.

بعد از انتشار استوری اینستاگرام مجیدی و رسانه‌ای شدن حذف مصاحبه پزشک استقلال با رسانه این باشگاه، دوباره یک اتفاق عجیب رخ داد. در شرایطی که مصاحبه دکتر ستوده عصر روز گذشته با همان متن منتشر شده دقایقی پیش کانال استقلال همان مصاحبه را منتشر کرد تا مشخص شود کادر پزشکی این باشگاه از حذف مصاحبه مورد نظر ناراحت هستند و همین بازنشر مصاحبه نشان می‌دهد اختلافات پشت پرده در این تیم به اوج خود رسیده است.به نظر می‌رسد رابطه میان سرمربی استقلال و کادر پزشکی این تیم به اوج خود رسیده و فرهاد مجیدی از اینکه ستوده علیه کادر فنی اش مصاحبه کرده به شدت ناراحت است. در این بین حذف و بازنشر مصاحبه روز گذشته نشان‌دهنده حواشی مختلفی است که ممکن است این تیم را در آستانه بازی با فولاد دچار حاشیه کند.

منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری