کد خبر: ۲۴۲۱۱۹
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۴
نماینده مردم شهرستان شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت:امیدوارم که ریاست جمهوری آمریکا برای بار دوم انتخاب شود چرا که تحریم های ترامپ باعث ایجاد فرصتی برای رشد بیشتر در کشور شد.
برنا نوشت: نماینده مردم شهرستان شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت:امیدوارم که ریاست جمهوری آمریکا برای بار دوم انتخاب شود چرا که تحریم های ترامپ باعث ایجاد فرصتی برای رشد بیشتر در کشور شد.

نماینده مردم شهرستان شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عدم برگزاری جلسات حضوری شورای اداری بدلیل شیوع کرونا اظهار کرد: متاسفانه در چند روز اخیر مردم کمی از رعایت پروتکل‌های بهداشتی فاصله گرفته‌ و این امر باعث تشدید آمار ابتلا به کرونا در شهرستان و استان شده که بسیار نگران کننده می‌باشد.

وی ضمن اشاره به اینکه، گام اول انقلاب اسلامی را در چهل سال اخیر پشت سر گذاشته‌ایم، گفت: در حال حاضر یکسال از گام دوم انقلاب در حال گذار است و مجلس یازدهم به عنوان اولین مجلس در گام دوم انقلاب، عمدتا از عناصر پرشور نسل سوم انقلاب شکل گرفته است.

منتخب مردم شهرستان شاهین شهر و میمه بیان کرد: این مجلس مصمم است که بتواند گام‌های اساسی برای مردم و بر اساس نیازهایروز جامعه بردارد از جمله در جهت راهکارهایی برای جهش تولید و  امر مسکن، چرا که در حال حاضر یکی از دغدغه‌های اصلی مردم موضوع مسکن است.

وی اظهار امیدواری کرد که ریاست جمهوری آمریکا برای بار دوم به این مقام انتخاب شود چرا که وجود وی و تحریم هایی که به واسطه ترامپ بر کشور ما تحمیل شده باعث ایجاد فرصتی برای خودکفایی و رشد بیشتر در کشور گردیده، شاید تحریم‌ها را ظالمانه ببینیم ولی باعث ایجاد فرصت شکوفایی در کشور می‌شود.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: گاهی تغییر روش، فرصت ایجاد می‌کند. ما باید از لاک احتیاط بیرون آمده وابتکار عمل را به دست بگیریم و بدین صورت می‌توانیم کشور را نجات دهیم ما باید اراده کنیم و تصمیم بگیریم که زیر بار ظلم نرویم، تا بتوانیم روی پای خود بایستیم. در این راه همه اعم از مسوولین و سردمداراننظام و مردم عادی جامعه، مسوول هستیم.
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۳
0
0
اینها که بین رشد اقتصادی مثبت 8 و رشد منفی 6 فرقی قائل نیستند , حرفهایشان مهم است ؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۳
0
0
بهتره روزهای پنج شنبه مراسم دعای برای این آرزوی تان بر گزار کنید ؟؟
البته بعد از ختم قرآن روزانه هم اینکار را می توانی انچام دهید !!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۳
0
0
واققعا چیزی به نام مغز یا مخچه این فرد دارا می باشد؟ یعنی می فهمد چه می گوید؟ آیا به لحاظ روحی و روانی نباید مورد معاینه دقیق قرار گیرد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۶
0
0
این اشخاص فرصت طلب هستند که دارند مانند موریانه به صورت عمدی نظام را نابود میکنند ودل آقا را به درد می آورند
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری