کد خبر: ۲۴۱۸۲۴
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۹
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی، محمدرضا نوروزپور را به عنوان مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) منصوب کرد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی، محمدرضا نوروزپور را به عنوان مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) منصوب کرد.

به گزارش اعتدال به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حکم سید عباس صالحی خطاب به محمدرضا نوروزپور آمده است:

«نظر به سوابق و تجربیات ارزنده جناب‌عالی در حوزه فرهنگ و رسانه و با عنایت به مصوبه مجمع عمومی، به موجب این ابلاغ به سمت "مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی" منصوب می‌شوید.

امید می‌رود با استعانت از خداوند متعال و ضمن بهره‌گیری از ظرفیت ارزشمند سرمایه انسانی سازمان، در تقویت مرجعیت و تاثیرگذاری خبری، ارایه تصویر صحیح و امیدآفرین از نظام اسلامی و دولت تدبیر و امید، تحکیم همگرایی ملی و انسجام اجتماعی و فرصت‌آفرینی برای دیپلماسی رسانه‌ای موفق و موید باشید.»

نوروزپور که سابقه فعالیت رسانه‌ای او به دهه ۷۰ خورشیدی برمی‌گردد، پیش از این به عنوان دبیر شورای اطلاع‌رسانی دولت فعالیت داشته است. وی همچنین از شهریور ۹۲ به عنوان معاون مرکز روابط عمومی دفتر رییس جمهوری و از خرداد ۹۳ تا ۹۸ نیز در مسئولیت مدیرکلی پایگاه اطلاع‌رسانی دولت فعال بوده است.

روزنامه‌نگاری در رسانه‌های مختلف از جمله ابرار سیاسی، هفته‌نامه سروش،‌ جام جم، همشهری، همشهری آنلاین، همشهری محله و خبرآنلاین از جمله سوابق او از نیمه دوم دهه ۷۰ به بعد است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری