کد خبر: ۲۳۸۳۴۱
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۶
فاصله ووهان به شانگهای = 629 کیلومتر
فاصله ووهان به پکن = 1052 کیلومتر
فاصله ووهان به میلان = 8700 کیلومتر
فاصله ووهان به نیویورک = 12000 کیلومتر
فاصله ووهان تا اتیلی = 8670 کیلومتر
فاصله ووهان به لندن = 8880 کیلومتر
فاصله ووهان به پاریس = 8900 کیلومتر
فاصله ووهان به اسپانیا = 9830 کیلومتر
فاصله ووهان به هند = 3575 کیلومتر
فاصله ووهان به ایران = 6560 کیلومتر

در این میان چیزی اشتباه است؟!

ویروس کرونا از شهر ووهان چین سرچشمه گرفته و اکنون به هر گوشه دنیا رسیده است، اما این ویروس به پایتخت چین نرسیده است، اما چرا؟

پکن شهری است که همه رهبران چین در آن زندگی می کنند، رهبران نظامی در اینجا زندگی می کنند، کسانی که قدرت چین را اداره می کنند در اینجا زندگی می کنند، هیچ پستی در پکن وجود ندارد! باز است! کرونا در اینجا هیچ تاثیری ندارد، چرا؟

 شانگهای شهری است که اقتصاد چین را اداره می کند، آن پایتخت اقتصادی چین است، اینجا همه ثروتمندان چین زندگی می کنند! هیچ قفلی در اینجا وجود ندارد، در اینجا هیچ تاثیری ندارد! چرا؟

آیا کرونا یک ویروس همه گیر است، که باید در همه دنیا وحشت ایجاد کند اما به پکن و شانگهای نخواهد رسید، بسیار مهم است که از چین این سؤال را بپرسید که وقتی بزرگترین کشورهای توسعه یافته جهان نتوانستند جلوی Corona را بگیرند! و کورونا در شهرهای بزرگ جهان وحشت ایجاد میکند، پس چرا این درگیری به پکن نرسید؟ ؛ چرا به شانگهای نرسید؟ چرا؟

پکن و شانگهای مناطق مجاور ووهان هستند! ویروس ناشی از ووهان به هر گوشه دنیا رسید، اما این ویروس به پکن و شانگهای نرسید! چرا؟

همه شهرهای بزرگ چین باز است و اکنون از 8 آوریل، چین نیز در حال باز کردن ووهان است! همه دنیا از ترس ویروس چینی رنج می برند! اکنون موارد جدیدی در چین به وجود نمی آیند و چین باز است! چرا؟

نکته مهم دیگر این است که بورس سهام در سراسر جهان تقریباً نیمی از آن سقوط کرده است! اما این ویروس هیچ تاثیری در بازار سهام چین نیز ندارد! چرا؟

این چراها فقط به یک چیز اشاره می کنند که این ویروس سلاح بیولوژیکی چین است، که چین آن را برای نابودی در جهان به جا گذاشته است! پس از کشته شدن برخی افراد در چین اکنون این ویروس را کنترل کرده است! و شاید دارویی داشته باشد که با دنیا  تقسیم نمیکند.
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۸
0
0
با ای اراجیف نمی تونید ماست مالی جنایات کدخدا رو کنید....اخه ابله مگه کرونا مستقیم به ایتالیا رفته که فاصله ووهان تا ایتالیا رو گذاشای...مثلا اسپانیا شاید از کشور مجاورشگرفته نه ووهان
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۹
0
0
ما از کشور دوست وبرادر چین کمک بگیریم.
روستایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۹
0
0
چین با اینکار قدرت اقتصادی خود را بالاتر برد و اروپا وآمریکا را پشت سر می گذارد . حتی به قیمت تمام شدن جان مردم . البته سیاستمداران بخاطر جان خودشان با چین برسر مذاکره می آیند و پوون های فراوانی خواهند داد. شاید بشه گفت ایران که چندان موراوده اقتصادی با کشورهای دیگر ندارد کمتر از نظر اقتصادی ضربه می خورد عرض کردم ضربه والا آسیب های اقتصادی بسیاری را متحمل خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری