کد خبر: ۲۳۸۲۰۴
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۱
دروازه بان شماره یک پرسپولیس فصل آینده در این تیم حضور نخواهد داشت.
دروازه بان شماره یک پرسپولیس فصل آینده در این تیم حضور نخواهد داشت.

به گزارش اعتدال به نقلر از شفقنا، قرارداد بیرانوند با باشگاه آنتورپ بلژیک  اخیرا رسمی شد تا جدایی این دروازه بان ملی از جمع سرخپوشان در پایان فصل قطعی شود. در چنین شرایطی این سوال شکل می گیرد که بهترین گزینه برای جانشینی شماره یک پرسپولیسی ها چیست؟

از گزینه های زیادی برای قرار گرفتن در چارچوب دروازه پرسپولیس نام برده می شود. از علیرضا حقیقی که سابقه خوبی در پرسپولیس دارد تا سوشا مکانی که به شکلی جنجالی از این تیم جدا شد. همچنین نام دو دروازه بان مطرح فصول اخیر فوتبال ایران یعنی پیام نیازمند و رشید مظاهری هم بارها در طول ماههای اخیر برای پیوستن به پرسپولیس مطرح شده است. هر چند جدا کردن هر دوی این دروازه بان ها از باشگاه های فعلی شان یعنی سپاهان و تراکتور بسیار دشوار به نظر می رسد.

اما در شرایطی نام این گزینه ها مطرح شده که شاید بهترین گزینه هم اکنون در خود باشگاه پرسپولیس حضور داشته باشد.این گزینه البته کسی نیست جز رادوشوویچ. این دروازه بان کروات در سالهای اخیر نه تنها به لحاظ فنی خوب داشته بلکه به لحاظ اخلاقی هم یکی از بی حاشیه ترین خارجی های لیگ بوده است. رادو در این فصل آنقدر خوب بوده که حتی در مقطعی جای بیرانوند را به عنوان دروازه بان اصلی سرخپوشان گرفت. البته رادوشوویچ به دلیل مشکلات مالی در ماههای اخیر با مدیران تیم به مشکل خورده بود و حتی یک پست جنجالی هم در اینستاگرام علیه باشگاه منتشر کرد. در چنین شرایطی مدیران باشگاه پرسپولیس باید مواظب باشند که رادو را هم در پایان فصل از دست ندهند چرا که در آن صورت پرسپولیس دچار یک مشکل جدی برای یافتن یک دروازه بان مطمئن خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری