کد خبر: ۲۳۷۴۸۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۲
آخرین آمارها حاکی از آن است تعداد افرادی که در جهان به کروناویروس آلوده شده‌اند از 300 هزار نفر گذشت و بیش از 13 هزار نفر نیز تاکنون جان خود را بر اثر ابتلا به این بیماری از دست داده‌اند.
تعداد مبتلایان به بیماری کووید-19 در جهان از مرز 300 هزار نفر گذشت.

به گزارش اعتدال، آخرین آمارها حاکی از آن است تعداد افرادی که در جهان به کروناویروس آلوده شده‌اند از 300 هزار نفر گذشت و بیش از 13 هزار نفر نیز تاکنون جان خود را بر اثر ابتلا به این بیماری از دست داده‌اند.

در حال حاضر ایالات متحده آمریکا پس از چین و ایتالیا سومین کشوری است که بیشترین تعداد مبتلایان به بیماری کووید-19 را گزارش کرده است. طبق آمارهای منتشر شده در این کشور در مجموع 26 هزار و 892 نفر در آمریکا به کروناویروس آلوده شده و 348 نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند. همچنین تعداد بهبودیافتگان 178 نفر اعلام شده است.

ایالت نیویورک کانون اصلی شیوع کروناویروس در آمریکا به حساب می‌آید که تعداد افراد آلوده به کروناویروس در این ایالت 8000 نفر گزارش شده است. همچنین بیشترین آمار قربانیان بیماری کووید-19 در ایالت واشنگتن ثبت شده است.

در ایتالیا که کانون شیوع کروناویروس در اروپا به حساب می‌آید تعداد موارد شناسایی شده ابتلا به بیماری کووید-19 حدود 53 هزار و 578 نفر اعلام شده است.

بنابر اعلام مقامات این کشور تاکنون 4825 نفر در این کشور جان خود را از دست داده و حدود 6000 نفر از مبتلایان نیز بهبود یافته‌اند.

همچنین در چین که اولین بار موارد ابتلا به بیماری کووید-19 در آن گزارش شده شاهد روند کاهشی تعداد مبتلایان به این بیماری است. بیش از 81 هزار نفر در این کشور به کروناویروس آلوده شده و 3261 نفر نیز تاکنون جان خود را از دست داده‌اند. همچنین 72 هزار و 440 بیمار نیز پس از بهبودی کامل از بیمارستان مرخص شده‌اند.

ایتالیا، اسپانیا، آلمان، فرانسه و انگلیس از جمله کشورهای اروپایی هستند که بیشترین تعداد مبتلایان و قربانیان ناشی از بیماری کووید-19 را گزارش کرده‌اند.

به روز رسانی : 16:30

حدود ۳۵۰ کشته طی یک روز در اسپانیا

شمار جان باختگان بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در اسپانیا از هزار و ۳۲۶ نفر به هزار و ۷۲۰ نفر و شمار مبتلایان نیز از ۲۴ هزار و ۹۲۶ نفر در روز گذشته به ۲۸ هزار و ۵۷۲ نفر رسیده است.

جدیدترین آمار جهانی مبتلایان و قربانیان کرونا+ جدول
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ادیب فیضی تبریزی
|
Denmark
|
۰۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
0
0
جالبه روسیه در هیچکدام از این دو جدول وجود ندارد !!!!!!
چرا و به چه علت ؟!!!
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری