کد خبر: ۲۳۷۳۶۸
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۶
نظرسنجی انجام شده توسط موسسه گالوپ نشان می دهد در بحبوحه شیوع بیماری کووید- 19 ، میزان محبوبیت دونالد ترامپ با کاهش پنج درصدی مواجه شده است.
نشریه ویک در گزارشی نوشت ، نظرسنجی انجام شده توسط موسسه گالوپ نشان می دهد در بحبوحه شیوع بیماری کووید- 19 ، میزان محبوبیت دونالد ترامپ با کاهش پنج درصدی مواجه شده است.

طبق نتیجه این نظرسنجی که این هفته منتشر شد، 44 درصد آمریکایی ها اعلام کردند عملکرد ترامپ را به عنوان رئیس جمهور آمریکا تأیید می کنند. این رقم در ماه فوریه 49 درصد بود، زمانی که سنا برای تبرئه او در روند استیضاح آماده می شد. محبوبیت 49 درصدی بالاترین میزان محبوبیت دونالد ترامپ در دوران ریاست جمهوری اش محسوب می شود.

نظرسنجی اخیر موسسه گالوپ طی روزهای دوم تا سیزدهم ماه مارس انجام شد که طی این دوران بحران کووید- 19 در آمریکا به صورت قابل توجهی تشدید شد و ترامپ در ارتباط با این موضوع سخنرانی و چند روز بعد وضعیت اضطراری ملی در آمریکا اعلام کرد.

موسسه گالوپ اعلام کرد "مشخص نیست این کاهش محبوبیت منعکس کننده فرآیند پس از تبرئه است یا این که یک واکنش به ظهور تهدید ناشی از ویروس کرونا محسوب می شود."

نظرسنجی اخیر شبکه تلویزیونی ای بی سی نیوز نشان می دهد 54 درصد آمریکایی ها شیوه مدیریت دونالد ترامپ و واکنش او به بحران ناشی از ویروس کرونا را تأیید نمی کنند. این در حالی که است که فقط 43 درصد از شهروندان آمریکایی مدیریت رئیس جمهور خود را در ارتباط با ویروس کرونا تأیید می کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری