کد خبر: ۲۳۷۳۴۶
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۱
فعال سیاسی اصلاح طلب: در زمان جنگ اقتصادی نباید دست خالی بود/ جنگ اقتصادی هرچه هست، باید مدیریت شود/ انتظار افکار عمومی صداقت و شفافیت از طرف مسئولان است
به گزارش اعتدال؛ جلال جلالی زاده در گفت و گو خود با اصلاحات نیوز درباره حرف‌های چندی پیش حسن روحانی، رئیس‌جمهوری، مبنی بر اینکه وعده‌هایی که داده در زمان صلح بوده و اکنون در شرایط جنگی به سر می‌بریم، گفت: به نظرم صحبت‌های آقای روحانی سفسطه است. نمی‌توان گفت زمانی که من وعده دادم ایام صلح بوده و الان ایام جنگ است.

او افزود: اگر اوضاع امروز شرایط جنگی شده، یا به خاطر بی‌تدبیری آقای روحانی بوده یا به واسطه سیاست‌های نادرست بوده است .

جلالی‌زاده در اشاره ای به رد صلاحیت اصلاح طلبان در انتخابات اخیر با گفتن اینکه آقای روحانی دست‌کم می‌تواند بگوید نمی‌گذارند وعده‌ها محقق شود، تاکید کرد: رئیس‌جمهور اگر نتوانسته به بسیاری از وعده‌های خود عمل کند، حداقل می‌توانست در هیات‌های اجرایی که زیر نظر دولت ایشان هستند از حق مردم دفاع کند و از رد صلاحیت اصلاح‌طلبان جلوگیری کند.

وی افزود؛ به نظرم آقای روحانی با آن خنده‌ای که در ماجرای گران شدن بنزین کرد نشان داد خود را به عالم بی‌خیالی زده است؛ یعنی برای او مهم نیست که وعده‌ها محقق شود یا نه، چون تیم قوی و دلسوزی ندارد که ایشان را همراهی و به تحقق وعده‌ها کمک کنند.

این فعال سیاسی در ادامه گفت؛ تحریم جنگ اقتصادی است که در این مدت آثار خود را هم نشان داد. اما زمانی که کشوری وارد جنگ می‌شود نباید دست خالی باشد و باید با نقشه، تدبیر و تجهیزات لازم وارد کارزار شود.

جلالی زاده در پایان گفت؛ به هر صورت جنگ اقتصادی هرچه هست یا باید آن را مدیریت کرد یا باید جلویش را گرفت، یا باید در آن پیروز شد. با این اوصاف من هیچ نقشه و عملی برای چیره شدن به این شرایط نمی‌بینم. آنچه که افکارعمومی هم انتظار دارد صداقت و شفافیت از طرف مسئولان است.
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۹
0
0
مردم را بیخیال، از مقامات بالاتر کسی از روحانی نسبت به عملکردش سئوالی ندارد؟
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری