کد خبر: ۲۳۷۲۷۷
تعداد نظرات: ۷ نظر
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱
آقایانی که سال های سال از هوچی گری زیر پوشش دفاع از آرمان های انقلاب و اسلامی گری حمایت کردید، آیا نتیجه اعمال خود را می بینید؟ می بینید چگونه با ادعای شریعتمداری، حرم اهل بیت را هتک حرمت کردند؟ دیدید و از خود بپرسید در طول این سال ها برای رسیدن به منافع سیاسی و جناحی خود چه با حاکمیت قانون در کشور کرده اید؟ عده ای آشوبگر و یاغی را پرورش داده اید تا امروز و در اوج بحران کشور، بحران بیافرییند و به حریم اهل بیت اسائه ادب کنند.
پس از اعلام رسمی و اعمال بسته شدن درب‌های حرم های مطهر امام رضا (ع) و حضرت معصومه(س) عده‌ای تندرو به بهانه اینکه نباید درب‌های حرم بسته شود به سمت حرم هجوم آورده و با هتک حرمت به حرم اهل بیت، با توسل به زور و درگیری با پلیس، خواستار باز شدن حرم اهل بیت به روی مردم شدند.

به گزارش اعتدال، عده ای خواسته اند، مهر فرقه ای خاص به این جماعت بزنند تا شاید بار دیگر خود را مبرا از این ماجرا کنند، اما این فرافکنی ها را کنار بگذاریم که اینها وابسته به فلان جریان  هستند و با برنامه ریزی وارد عمل شده اند.

این ها عده ای تندرو هستند که بارها با زیر پاگذاشتن قانون و با توسل به هوچی گری در طول سال های اخیر هر کاری خواستند کردند و برخی از مسئولان نیز به منظور برآورده شدن اهداف سیاسی و جناحی خود، با حمایت های بیجا به آن ها پر و بال دادند. حال گستاخی را به حد نهایت رسانده و حرم اهل بیت را هتک حرمت می کنند و درهای حرم های مطهر را می شکنند. متاسفانه این بار شاهد اوج جهالت از شهرهایی هستیم که مقدس به وجود پاک اهل بوده و مهم ترین حوزه های دینی در آنها قرار دارند. سال هاست که این افراطی گری ها را می بینیم و از رفتارشان رنج برده ایم، ولی با وجود حامیان مقتدر در دستگاه های کشور، هیچ گونه برخوردی با آن ها نشده است.

آقایانی که سال های سال از هوچی گری زیر پوشش دفاع از آرمان های انقلاب و اسلامی گری حمایت کردید، آیا نتیجه اعمال خود را می بینید؟ می بینید چگونه با ادعای شریعتمداری، حرم اهل بیت را هتک حرمت کردند؟ دیدید و از خود بپرسید در طول این سال ها برای رسیدن به منافع سیاسی و جناحی خود چه با حاکمیت قانون در کشور کرده اید؟ عده ای آشوبگر و یاغی را پرورش داده اید تا امروز و در اوج بحران کشور، بحران بیافرییند و به حریم اهل بیت اسائه ادب کنند، آن هم به بهانه اسلام و امام رضا(ع) و حضرت معصومه(ع).

برخی این ها را معادل خوارج خوانده اند، اما واقعیت اینکه اینان نه خوارج هستند، نه اهل کوفه، نه منافق اند و نه شیعه انگلیسی، اینان نه نه سلطنت طلب، هستند و نه ضد انقلاب و نه نفوذی بیگانه، اینان همان ها هستند که سال ها در این کشور با حمایت برخی از آقایان هر چه خواستند، کردند. این ها همان مدعیان همیشگی انقلابی گری هستند. این ها عده ای افراطی و پرورش یافته در مکتب تندرویانی هستند که دست یافتن به اهداف سیاسی را بالاترین موقیت می دانند و برای رسیدن به آن از هیچ دستاویزی دریغ نمی کنند، حتی دین و شریعت را. اگر بخواهند به اهداف خود برسند، هیچ هراسی از وهن اسلام و توهین به ائمه هم ندارند، اینان نتیجه تربیت همین مکتب تندرو هستند که سال هاست در سیاست کشور رخنه کرده اند. آقایان حال نتیجه رفتارهای جناحی و حمایت های خود از تندروهای غوغا سالار را می بینید؟

در یکی از فیلم های منتشر شده در مشهد و مقابل حرم مطهر رضوی، تجمع کنندگان با هم و یک صدا وزیر بهداشت، رییس جمهور و تهران! شعار می دهند.

شعار تهران غلط کرده یعنی چه؟ گیریم رییس جمهور و وزیر غلط کرده اند معنای غلط کردن تهران چیست؟ آیا این نتیجه ملوک الطوایفی بودن اداره خراسان نیست؟ اگر این ها یاغی و آشوبگرند آبشخور و پشتوانه آنها کیست؟

سال هاست دلسوزان این مرز و بوم هشدار داده اند، خراسان به پشتوانه برخی از سیاسیون و علمای تندرو خود را ایران جدا کرده است. قوانین کشور در خراسان قابل اجرا نیست و برای خود قوانین جدیدی وضع کرده است. اما فریادهای دلسوزان را نشنیدید یا نخواستید بشنوید، حال نتیجه اعمال و رفتار خود را ببینید. ببینید که چگونه قانون، اسلام  و حرمت اهل بیت را زیر سوال می برند تا به مقاصد افراطی خود برسند. این آرمان شهری است که در این ایام ایادی شما ساخته اند، لطفا تحویل بگیرید. نتیجه تندروهای خود و عمالتان را تحویل بگیرید که حتی حریم اهل بیت هم هتک حرمت کردند.

آن هنگامی که مردم خواستار واکنش به این تندروی ها بودند، به یاد بیاورید که با نیشخندی پاسخ آن ها را دادید و منتقدان را غیرانقلابی نامیدید. به یاد بیاورید که فریاد منتقدان را نخواستید بشنوید و برای عاملان این زشتی ها و پلشتی ها، حاشیه امن ساختید. اکنون نتیجه حمایت های خود از ابوجهل های زمان را ببینید.

این واقعیت را بپذیرید که اینان دست پرورده های افکار افراطی و رفتار سیاسی شما هستند و محصول خالص قدرت طلبی ها و انحصارطلبی های تان که انقلابی بودن را پرخاشگری و هتاکی و بی حرمتی به هرکس که با شما نباشد، تفسیر کرده اید.

انتشار یافته: ۷
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
فرید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۹
0
0
یک کلام بگویید .علم الخدایی که دعوی خدایی میکند. واینها ماحصل این فرقه تبهکار است که درامدشان بالاتر از کل ایران است وعلاوه بر از دولتها بودجه هم میگیرند .فقر وفساد خراسان رضوی از تهران هم بیشتر است و از مرکز دورند . هر چه بخواهند میکنند. وبه هیچ قانونی هم پایبند نیستند.
Mohammad Reza Hamidi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۹
0
0
شما مزدوران تفكر ليبراليسم و عاشقان كدخدا خجالت را نمي شناسيد و تيغ تيز شده تان در مكتب نوكري هميشه بر گردن انقلابيون بوده و حيا نداريد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۹
0
0
بقول شما، قانون شکنی که از اوایل انقلاب باب شده،، امروز در مقابل صاحبان همان نظریه قد بافراشته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۹
0
0
احسنت درود برشما
سایبری
|
-
|
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۶
0
0
رو که رو نیست! میگوند تو حرف را بنداز صاحبش بر می دارد! فهمیدی؟ یعنی همه رو می نشینید می خونی؟
ناشناس
|
-
|
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
0
0
جالبه که چقدر روی تهران تعصب دارید!!!
ادیب تبریزی
|
Denmark
|
۰۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۹
0
0
می خواستم به آقا محمد رضا جواب بدهم که :
بله ؛ داداش ما عاشق کدخدا و سلطنت مشروطه و ضد جمهوری شما هستیم ........حرفیه .
اصلا شما میدانی لیبرالیسم چیست که عین لو لو آن را لق لقه زبانت کردی ؟
برادر من 42 سال سواری گرفتید بسه ما نیازی به این انقلاب محنت بار شما نداریم .
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری