کد خبر: ۲۳۷۱۵۵
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳
علی فتح الله زاده از سمت سرپرستی باشگاه استقلال استعفا کرد.
علی فتح الله زاده از سمت سرپرستی باشگاه استقلال استعفا کرد.

به گزارش اعتدال به نقل از شفقنا، علی فتح الله زاده که اخیرا به عنوان  سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال انتخاب شده بود،  روز شنبه از این سمت استعفا داد. استعفای او هم خیلی زود مورد قبول وزارت ورزش قرار گرفت تا یک بار دیگر استقلال بدون مدیرعامل بماند. با این وجود،  این سوال پیش می آید که چرا فتح الله زاده به این زودی استعفا کرد؟

بر کسی پوشیده نیست که فتح الله زاده مدتها بود که به دنبال بازگشت به استقلال و نشستن دوباره روی کرسی مدیرعاملی این باشگاه بود. در چنین حالتی استعفای زودهنگام او به سادگی قابل هضم نیست. در این شرایط این شائبه شکل گرفته که مشکلات مالی باشگاه استقلال آنقدر زیاد و خیل شاکیان تیم آنقدر پرتعداد است که فتح الله زاده باتجربه هم صلاح را در آن دیده که از سمت خود استعفا دهد  و در شرایطی بحرانی فعلی مسئولیتی نپذیرد.

البته این گمانه زنی هم مطرح شده که موسوی عضو متمول هیات مدیره استقلال که از زمان حضور فتح‌الله‌زاده در استقلال با او دچار اختلاف شده  و به نوعی از استقلال قهر کرده بود،  حالا با تغییرات صورت گرفته دوباره در روند مالی استقلال نقش آفرینی می‌کند و می تواند به تیم کمک کند. البته این بحث هم تنها در حد گمانه زنی است و هیچ چیز بصورت قطعی تایید نشده است.

با این حال، نکته مشخص این است که در حال حاضر استقلال هم مانند همتای خود پرسپولیس با مشکلات عدیده مالی دست و پنجه نرم می کند و حکم های اخیر فیفا در مورد شاکیان خارجی این باشگاه از جمله شفر و استراماچونی هم کار را سخت تر کرده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری