کد خبر: ۲۳۷۱۰۳
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۷
ملکه اليزابت انگليس از ترس ابتلا به کرونا از کاخ سلطنتي مرکز لندن به اقامتگاه شهرستان خود موسوم به قلعه ويندزر پناه برد.
ملکه اليزابت انگليس از ترس ابتلا به کرونا از کاخ سلطنتي مرکز لندن به اقامتگاه شهرستان خود موسوم به قلعه ويندزر پناه برد.

نشريه ميرور آنلاين بامداد يکشنبه گزارش داد که اليزابت پنجشنبه گذشته (۲۲ اسفند) براي حفظ جان خود از کاخ باکينگهام فراري داده شده است.

يک سخنگوي ملکه انگليس اين مساله را تکذيب کرده و مي‌گويد که سفر او ارتباطي به ترس از کرونا ندارد. با اين حال ميرور آنلاين گزارش داد که قرار بود اگر تعداد ابتلا به کرونا در انگليس افزايش پيدا کند، ملکه و همسرش فيليپ در يکي ديگري از اقامتگاه‌هاي سلطنتي انگليس در ساندرينگهام قرنطينه شوند.

در همين پيوند يکي از منابع سلطنتي به ميرورآنلاين گفت: اوضاع سلامتي ملکه خوب است اما با توجه به نگراني خدمه کاخ از شيوع کرونا، به نظر رسيد که بهتر است ملکه از شهر خارج شود.

ملکه انگليس ۹۳ و همسرش فيليپ ۹۸ سال سن دارند.

بوريس جانسون پنجشنبه گذشته پس از نشست اضطراري با اعضاي دولت درباره نحوه مقابله با کرونا هشدار داد که افراد مسن بيشتر در معرض ابتلا به اين ويروس هستند. وي کرونا را يکي از فجيع‌ترين بحران‌هاي بهداشتي نسل امروز خواند و در اظهاراتي تکان دهنده افزود که با افزايش آمار ابتلا به اين ويروس، برخي از خانواده‌ها عزيزانشان را از دست خواهند داد.

بر اساس آخرين امار اعلام شده تاکنون يک‌هزار و ۱۴۰ نفر در انگليس به کرونا مبتلا شده و ۲۱ نفر جان باختند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری