کد خبر: ۲۳۶۷۰
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۲:۳۰
فروش نقدی و تحویل فوری خودروی سایپا 111 در نمایندگی های مجاز گروه خودروسازی سایپا از 15 اسفند آغاز شد. استحکام و ایمنی این خودرو که در پروژه X100 با انجام تغییرات مهندسی و مقاوم سازی بدنه آن اتفاق افتاده از این خودرو محصولی با کیفیت و ایمن برای مسافرت های برون شهری ساخته است.
اعتدال : فروش و تحویل فوری سایپا 111 با قیمت 92610000 ریال انجام می شود.

در این مرحله از فروش متقاضیان می توانند از بسته های ویژه نوروز 91 و بسته افزایش یکساله طول دوره گارانتی به صورت اختیاری بهره مند شوند.

ثبت نام در کلیه نمایندگی های گروه خودروسازی سایپا در حال انجام بوده و مشتریان   گرامی می توانند تا پایان سال در تمامی روزهای هفته و ایام تعطیلات نسبت به تکمیل روند ثبت نام خودرو در نمایندگی های گروه خودروسازی سایپا اقدام کنند.

گفتنی است خودرو سایپا 111 به دلیل طراحی زیبا و ظاهر زیبای آن در بین قشر جوان طرفداران زیادی دارد.

 استحکام و ایمنی این خودرو که در پروژه X100 با انجام تغییرات مهندسی و مقاوم سازی بدنه آن اتفاق افتاده از این خودرو محصولی با کیفیت و ایمن برای مسافرت های برون شهری ساخته است.

 از ویژگی های دیگر این خودرو راحتی پارک در فضاهای کوچک به دلیل انعطاف مناسب فرمان هیدرولیک و همچنین نصب سیستم پیشرفته ایموبلایزر توسط شرکت سایپا است که یک سیستم ضد سرقت بسیار مدرن را برای محصولات خود برگزیده که از بالاترین ایمنی در دنیا برخودار است و امکان سرقت عادی یک خودرو مجهز به این سامانه را غیر ممکن می کند.
 
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری