کد خبر: ۲۳۶۶۹۵
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: متاسفانه 28 نفر در پی مصرف الکل های تقلبی جان خود را از دست دادند./ معاون دادستان کرج نیز اظهار داشت: متاسفانه چندین نفر در استان دچار مسمومیت الکلی شده‌اند که تاکنون هفت نفر جان خود را از دست داده‌اند.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: بر اساس آخرین گزارش ۲۱۸ نفر بر اثر مسمومیت الکلی به بیمارستان های اهواز مراجعه کردند که تا کنون۲۰ نفر جان خود را از دست دادند.

به گزارش اعتدال، دکترعلی احسان پور از پذیرش ۲۱۸ مورد مسمومیت الکلی تا شامگاه ۱۸ اسفند در بیمارستان های تحت پوشش این دانشگاه خبر داد.

وی افزود:  متاسفانه ۲۰ نفر در  پی مصرف الکل های تقلبی جان خود را از دست دادند.

احسان پور ادامه داد:  بیشترین پذیرش در بیمارستان امام خمینی(ره) انجام گرفته که بنا به ضرورت بیمارستان های گلستان و آیت الله کرمی نیز پذیرای مسموم شدگان است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی اهواز با کادر متخصص و فعال آمادگی کامل برای ارائه خدمات را دارد افزود: تمهیدات لازم در بیمارستان شهیدبقایی یک اهواز نیز انجام گرفته و به عنوان بیمارستان پشتیبان آماده ارائه خدمات است.

وی  در خصوص خدمات دهی به بیماران مبتلا به کروناویروس نیز بیان کرد: ارائه خدمات به این بیماران نیز کمافی سابق در حال انجام است.

تعدادی از مردم اهواز به دنبال شایعه موثر بودن خوردن الکل برای درمان ویروس کرونا بر اثر مسمومیت الکلی به بیمارستان ها مراجعه کردند.

فوت ۷ نفر به دلیل مسمومیت الکلی

البرز معاون دادستان عمومی و انقلاب کرج با اعلام خبر مرگ هفت نفر در استان به دلیل مسمومیت الکلی گفت: متاسفانه چندین نفر در استان دچار مسمومیت الکلی شده‌اند که تاکنون هفت نفر جان خود را از دست داده‌اند.

به گزارش دادگستری البرز، محمد آقایاری افزود که این افراد با فریب محتواهای فضای مجازی و به گمان مقابله با کرونا یا درمان آن، اقدام به مصرف الکل متانول کرده بودند که پس از مسمومیت جان خود را از دست دادند.

وی با هشدار نسبت به عواقب جانی و صدمه مصرف الکل متانول به سلامت و بینایی تصریح کرد: تحقیقات به منظور برخورد قضایی در خصوص افراد دخیل در این موضوع در جریان است.

فوتی‌های الکل تقلبی در اهواز افزایش یافت.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: آمار فوتی‌های ناشی از مسمومیت الکلی در اهواز به ۲۶ نفر رسید، همچنان ۲۶۵ نفر بستری هستند.

قربانیان الکل در اهواز به ۲۸ نفر افزایش یافت

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: کم سن‌ترین قربانی مشروبات الکی دو روز اخیر اهواز نوجوان ۱۶ ساله بود. متاسفانه تا  ساعت ۲۲:۳۴ تعداد  ۲۸ نفر جان خود را از دست داده و آمار همچنان رو به افزایش است. میانگین سنی فوت شدگان ۳۱ سال است
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری