کد خبر: ۲۳۶۳۷
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۹:۴۸

ستاد انتخابات کشور، اسامی 225 نماینده راه یافته به مجلس نهم و و 65 داوطلب راه یافته به دور دوم انتخابات را در تمامی حوزه‌های انتخابیه کشور اعلام کرد.

استان

حوزه انتخابیه

نمایندگان حوزه در مجلس هشتم

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

نمایندگان دور دومی

آذربایجان شرقی

ورزقان و خادوانا

رضا علیزاده

اللهوردی دهقان

-

ملکان

سلمان خدادادی

شهروز افخمی

-

هشترود و چاراویماق

غفار اسماعیلی

غلامحسین شیری

-

تبریز، اسکو و آذرشهر

مسعود پزشکیان

محمدحسین فرهنگی

شکور اکبرنژاد

رضا رحمانی

علیرضا منادی سفیدان

میرتاج الدینی(مستعفی)

محمدحسین فرهنگی

مسعود پزشکیان

علیرضا منادی سفیدان

اسماعیل سعیدی

میرهادی قره سیدی رومیانی

علی آجودان زاده

رسول جلیل زاده

رضا رحمانی

عشرت شایق

سراب و مهربان

مجید نصیرپور

مهناز بهمنی

-

بناب

ضیاء الله اعزازی

محمد باقری بناب

-

بستان آباد

احد خیری

غلامرضا نوذری

-

مرند و جلفا

سیروس سازدار

محمد حسین نژاد

-

مراغه و عجب شیر

یوسف نجفی

مهدی دواتگری

-

میانه

محمدرضا حاج اصغری

سید حسین هاشمی

محمدعلی مددی

سید بهلول حسینی

-

کلیبر و هوراند

ارسلان فتحی پور

ارسلان فتحی پور

-

اهر و هریس

مسعود ریحانی

عباس فلاحی باباجان

-

شبستر

علی مطهری

علی علی لو

-

آذربایجان غربی

بوکان

محمدقسیم عثمانی

محمدقسیم عثمانی

-

مهاباد

جلال محمودزاده

عثمان احدی

-

خوی

موید حسینی صدر

موید حسینی صدر

-

ماکو و چالدران

سلیمان جعفرزاده

محمد علیپور

-

نقده و اشنویه

علی زنجانی حسن لویی

عبدالکریم حسین زاده

-

میاندوآب، تکاب و شاهین دژ

جهانبخش محبی نیا

*محمد میرزایی

روح الله بیگی

مهدی عیسی زاده

-

سرشت و پیرانشهر

محمدعلی پرتوی

رسول خضری

-

ارومیه

سید سلمان ذاکر

نادر قاضی پور

جواد جهانگیرزاده

نادر قاضی پور

جواد جهانگیرزاده

عابد فتحی

-

اردبیل

پارس آباد و بیله سوار

وکیل سپه

حبیب برومند

-

خلخال و کوثر

بشیر خالقی

جلیل جعفری بنه

-

مشکین شهر

یونس اسدی

یونس اسدی

-

گرمی

ولی اسماعیلی

میرقسمت موسوی

-

اردبیل، نمین، سرعین و نیر

جواد صبور آقچه کندی

قاسم محمدی

سید کاظم موسوی

منصور حقیقت پور

کمال الدین پیرموذن

مصطفی افضلی فرد

سیدکاظم موسوی

ایلام

دهلران، آبادانان و دره شهر

علی عزتی

-

علی محمد احمدی

دوست محمدی

ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران

داریوش قنبری

شاهپور پولادی

-

احمد شوهانی

داریوش قنبری

فریدون همتی

علی محمدی

اصفهان

کاشان، آران و بیدگل

اصغر گرانمایه پور

عباسعلی منصوری

-

اصفهان

حسن کامران

نیره اخوان

حمیدرضا فولادگر

محمدتقی رهبر

محمدکریم شهرزاد

حسین کامران

نیره اخوان بیطرف

احمد سالک

عباس مقتدایی

حمیدرضا فولادگر

مرتضی طلایی

خوانسار و گلپایگان

محمدابراهیم نکونام

سیدمحمدحسین میرمحمدی

 

قمصر و نطنز

محمد ضابطی طرقی

محمد فیروزی

-

شاهین شهر، برخوار و میمه

سید محمود دولت آبادی

حسینعلی حاجی دلیگانی

-

نجف آباد، تیران و کرون

حمیدرضا سعادت

ابوالفضل ترابی

-

نائین

حسین حسنی بافرانی

سید حمیدرضا طباطبایی

-

اردستان

سید مصطفی طباطبایی نژاد

احمد بخشایش اردستانی

-

شهرضا

عوض حیدرپور شهرضایی

عوض حیدرپور شهرضایی

-

فلاورجان

سیدناصر موسوی لارگانی

سیدناصر موسوی لارگانی

-

مبارکه

*علی محمد موسوی

ایران پور

-

چادگان، فریدون شهر و فریدن

بهمن محمدی

محمدعلی اسفنانی

-

لنجان

محسن کوهکن

-

محسن کوهکن

مجید منصوری

سمیرم

بهروز جعفری

-

بهروز جعفری

مسعود پیرمرادیان

خمینی شهر

سیدمحمدجواد ابطحی

محسن صرامی

-

البرز

ساوجبلاغ

محمدحسین نژادفلاح

مفید کیایی نژاد

-

کرج

فاطمه آجرلو

عزیز اکبریان

عزیز اکبریان

محمدجواد کولیوند

-

بوشهر

بوشهر، گناوه و دیلم

غلامعلی میگلی نژاد

عبدالکریم جمیری

-

دشتستان

جوانشیر کدخدایی پور

سید مهدی موسوی نژاد

-

کنگان، دیر و جم

عسگر جلالیان

شیخ موسی احمدی

-

دشتی و تنگستان

محمدمهدی پورفاطمی

محمدمهدی پورفاطمی

-

تهران

پاکدشت

فرهاد بشیری

فرهاد بشیری

-

دماوند و فیروزکوه

شاهرخ رامین

شاهرخ رامین

-

ورامین و پیشوا

سید حسین نقوی حسینی

سید حسین نقوی حسینی

-

رباط کریم

حسن نوروزی

ابراهیم نکو

-

شهریار

حسین گروسی

حسین گروسی

-

تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر

غلامعلی حدادعادل

مرتضی آقاتهرانی

علی مطهری

احمد توکلی

حسن غفوری فرد

محمدرضا باهنر

بیژن نوباره وطن

سید شهاب الدین صدر

سیدعلیرضا مرندی

حمیدرضا کاتوزیان

علی عباسپور تهرانی‌فرد

اسماعیل کوثری

سیدرضا اکرمی

غلامرضا مصباحی مقدم

فاطمه رهبر

فاطمه آلیا

روح الله حسینیان

حسین نجابت

اسدالله بادامچیان

علی اصغر زارعی

الیاس نادران

لاله افتخاری

مهدی کوچک زاده

علیرضا زاکانی

حسین فدایی آشتیانی

حمید رسایی

پرویز سروری

زهره الهیان

طیبه صفایی

علیرضا محجوب

غلامعلی حدادعادل

سیدعلیرضا مرندی

محمدحسن ابوترابی‌فرد

مرتضی آقاتهرانی

مسعود میرکاظمی

بیژن نوباوه وطن

احمد توکلی

اسماعیل کوثری

علی مطهری

روح الله حسینیان

علی اصغر زارعی

حسین مظفر

علیرضا زاکانی

زهره طبیب زاده نوری

محمد سلیمانی

غلامرضا مصباحی مقدم

سید مهدی هاشمی

سید محمود نبویان

مهدی کوچک زاده

حمید رسایی

مهرداد بذرپاش

الیاس نادران

مجتبی رحماندوست

لاله افتخاری

محمدرضا باهنر

حسین فدایی آشتیانی

پرویز سروری

فاطمه آلیا

فاطمه رهبر

حسین نجابت

زهره الهیان

قاسم روانبخش

محسن کازرونی

زهره سادات لاجوردی

محمد ناصر سقای بی ریا

الهام امین زاده

حسین طلا

اسدالله بادامچیان

علیرضا محجوب

حسن غفوری فرد

حسن حمید زاده

سهیلا جلودارزاده

محمد نبی رودکی

محمدنبی حبیبی

بتول نامجو

محمد حسین استاد آقا

فرهاد جوانمردی

محمد جمال خلیلیان اشکذری

علی‌اصغر خانی

محمد اسماعیل کفایتی

علیرضا صفارزاده

جواد محمدی

حمیدرضا کاتوزیان

علی خطیبی شریفیه

ابراهیم انصاریان

چهارمحال و بختیاری

شهرکرد

نصرالله ترابی

سید سعید زمانیان

-

اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار

نورالله حیدری دستنایی

 

علی یوسف پور

حمیدرضا عزیزی فارسانی

بروجن

سیروس برنا

امیرعباس سلطانی

-

لردگان

بابااحمدی میلانی

محمدجلیل سرقلعه

 

خراسان جنوبی

بیرجند و درمیان

حسین ابراهیمی

محمدباقر عبادی راهی

-

قائنات

موسی قربانی

جواد هروی

-

نهبندان و سربیشه

محمدرضا صابری

مراد هاشم زهی

-

فردوس، طبس، سرایان و بشرویه

محمدکریم عابدی

محمدعلی عبدالله زاده

-

خراسان رضوی

چناران و طرقبه

محمددهقانی نقندر

محمددهقانی نقندر

-

مشهد و کلات

محمدرضا فاکر

جواد آرین منش

عفت شریعتی

جواد کریمی

امیرحسین قاضی زاده

سیدهاشم بنی هاشمی

نصرالله پژمان‌فر

جواد کریمی قدوسی

جواد آرین منش

محمدحسین حسین‌زاده بحرینی

عفت شریعتی

گناباد

مهدی مهدی زاده

محمد رجایی

-

تربت حیدریه

محمد علی رضایی

ابوالقاسم خسروی

-

درگز

محمدعلی دلاور

حسین محمدزاده

-

کاشمر، بردسکن و خلیل آباد

محمدرضا خباز

محمدرضا اسماعیل نیا

-

نیشابور

سید علی حسینی

حسین سبحانی نیا

حسین سبحانی نیا

علی مروی

-

خواف و رشتخوار

محمدرضا سجادیان

محمود نگهبان سلامی

-

فریمان و سرخس

سید حسین حسینی

احمد سجادی

-

 

محمدرضا محسنی ثانی

علی بروغنی

محمدرضا محسنی ثانی

رمضانعلی سبحانی

-

قوچان و فاروج

هادی شوشتری

هادی شوشتری

-

تربت جام و تایباد

غلامرضا اسداللهی

غلامرضا اسداللهی

-

خراسان شمالی

بجنورد

موسی الرضا ثروتی

محمد مهدی شهریاری

موسی الرضا ثروتی

قاسم جعفری

-

شیروان

محمدرضا حسین نژاد

عبدالرضا عزیزی

-

اسفراین

هادی قوامی

هادی قوامی

-

خوزستان

اهواز

شبیب جویجری

ناصر سودانی

سید شریف حسینی

سید شریف حسینی

سید شکرخدا موسوی

شبیب جویجری

ناصر سودانی

محمدجعفر فلسفی

ماهشهر، امیدیه و هندیجان

خلیل حیات مقدم

حبیب آقاجری

-

شوش

سید جاسم ساعدی

سید راضی نوری

-

اندیمشک

فریدون حسنوند

سید عیسی دارایی

-

شوشتر

سید محمد سادات ابراهیمی

سید محمد سادات ابراهیمی

-

مسجدسلیمان

امیدوار رضایی میرقائد

اسماعیل جلیلی

-

دزفول

سید احمد آوایی

-

محمدعلی قاسمی

عباس پاپی زاده پالنگان

رامهرمز

سید ناصر موسوی

شمس الله بهمنی

-

خرمشهر

مصطفی مطورزاده

عبدالله سامری

-

شادگان

مجید ناصری نژاد

عبدالله تمیمی

-

دشت آزادگان

هاشم سواری

 

هاشم سواری

ناصر صالحی نسب

آبادان

عبدالله کعبی

سیدحسن دهدشتی

محمدسعید انصاری

جواد سعدون زاده

غلامرضا شرفی

محمدسعید انصاری

سیدحسین دهدشتی

جلیل مختار

ایذه و باغملک

علیرضا دهقانی

-

حجت الله درویش پور

سید هادی طباطبایی

بهبهان

سید حاجی محمد موحد

-

عزیزالله سالاری

محمدباقر شریعتی

زنجان

زنجان و طارم

سعدالله نصیری قیداری

جمشید انصاری

محمداسماعیلی

محسن علیمردانی

-

ابهر و خرمدره

احمد مهدوی

محمدرضا خان محمدی

-

خدابنده

سید فاضل موسوی

محمد موسوی سجاسی

-

ماهنشان، انگوران و ایجرود

رضا عبدالهی

رضا عبداللهی

-

سمنان

سمنان و مهدیشهر

مصطفی کواکبیان

جواد خسروی

-

شاهرود

کاظم جلالی

کاظم جلالی

-

دامغان

حسن ملک محمدی

عبدالرحمان رستمیان

-

گرمسار و آرادان

عبدالرضا ترابی

غلامرضا کاتب

-

سیستان و بلوچستان

زاهدان

حسین علی شهریاری

پیمان فروزش

حسین علی شهریاری

ناصر کاشانی

-

خاش، نصرت آباد، میرجاوه و کورین

حمیدرضا پشنگ

حمیدرضا پشنگ

-

سراوان

عبدالعزیز جمشیدزهی

هدایت الله میرمرادزهی

-

زابل

عباسعلی نورا

سیدباقر حسینی

رضا نجفی

-

چابهار، نیکشهر و کنارک

یعقوب جدگال

یعقوب جدگال

-

ایرانشهر و سرباز

محمدقیوم دهقانی

سعید اربابی

-

فارس

نیریز و استهبان

محمد سقایی

محمد سقایی

-

شیراز

سید احمدرضا دستغیب (علی اصغر)

سید احمدرضا دستغیب (فخرالدین)

سید حسین ذوالنور

جعفر قادری

ضرغام صادقی

جعفر قادری

احمدرضا دستغیب ( نام پدر سید علی اصغر)

سید حسین ذوالنور

محسن مکارم شیرازی

لامرد و مهر

محمدعلی حیاتی

سید موسی موسوی

-

داراب و زرین دشت

محمدمهدی افشاری

نبی الله احمدی

-

خرامه، سروستان و کوار

نصرالله کوهی باغ اناری

داریوش اسماعیلی

-

پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت

حسین شبانپور

محمدمهدی برومندی

-

آباده، بوانات و خرمبید

داوود محمدجانی

-

علی اصغر عزیزخانی

رحیم زارع

لارستان، خنج و گراش

علی اصغر حسنی

جمشید جعفرپور

-

جهرم

محمدرضا رضایی کوچی

محمدرضا رضایی کوچی

-

اقلید

ابوالقاسم رحمانی

الیاس طاهری

-

سپیدان

سید عنایت الله هاشمی

عنایت الله هاشمی

-

رستم و ممسنی

عبدالرضا مرادی

نوذر شفیعی

-

کازرون

غلامرضا دهقان منصور آباد

شاهین محمدصادقی

-

فسا

محمدحسین دوگانی

محمدحسین دوگانی

-

فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند

سید یونس موسوی سرچشمه

نادر فریدونی

-

قزوین

قزوین و آبیک

سید محمدحسین ابوترابی

قدرت الله علیخانی

داوود محمد

مرتضی حسینی

-

تاکستان

امیر طاهرخانی

رجب رحمانی

-

بوئین زهرا

روح الله جانی عباس پور

روح الله جانی عباس پور

-

قم

قم

علی لاریجانی

محمدرضا آشتیانی عراقی

علی بنایی

علی لاریجانی

محمدرضا آشتیانی عراقی

احمد امیرآبادی

-

کردستان

بیجار

بهمن مرادنیا

سید محمد بیاتیان

-

مریوان و سروآباد

اقبال محمدی

امید کریمیان

-

سقز و بانه

فخرالدین حیدری

محسن بیگلری

-

قروه و دهگلان

سید عماد حسینی

حامد قادرمرزی

-

سنندج، دیواندره و کامیاران

امین شعبانی

عبدالجبار کرمی

-

سید احسن علوی

سیدمهدی فرشادان

محمدالله مرادی

سالار مرادی

کرمان

کرمان و راور

محمدعلی کریمی

غلامرضا کرمی

محمدمهدی زاهدی

محمدرضا پورابراهیمی

-

بم، ریگاه، فهرج و نرماشیر

موسی غضنفرآبادی

موسی غضنفرآبادی

-

کهنوج، منوجان، رودبار، فاریاب، قلعه گنج

محمدرضا امیری کهنوج

محمدرضا امیری کهنوج

-

جیرفت و عنبرآباد

علی اسلامی پناه

فرج الله عارفی

-

بافت، رابر، ارزویه

محمدتقی بختیاری

علیرضا منظری توکلی

-

سیرجان و بردسیر

شهباز حسن پور بیگلری

شهباز حسن پور بیگلری

-

شهربابک

مصطفی رضاحسینی قطب آبادی

حسین فتاحی

-

رفسنجان و انار

حسین هاشمیان

حسین آذین

-

زرند و کوهبنان

حسین امیری خامکانی

حسین امیری خامکانی

-

کرمانشاه

اسلام آباد غرب

حشمت الله فلاحت پیشه

علی جلیلیان

-

کنگاور، بیستون

جواد زمانی

وحید احمدی

 

سنقر و کلیایی

صمد وفایی

محمدابراهیم محبی

-

قصر شیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب

فرهاد تجری

سید فتح الله حسینی

-

پاوه

قدرت الله حسینی

نعمت منوچهری

-

کرمانشاه

محمد کرمی راد

جهانبخش امینی

محمدرضا شعبانی

سعید حیدری

عبدالرضا مصری

محمد رزم

جهانبخش امیری

کهکیلویه و بویراحمد

بویراحمد و دنا

ستار هدایت خواه

غلام محمد زارعی

-

کهکیلویه و بهمئی

سید علی بزرگواری

سید علی بزرگواری

-

گچساران

سید قدرت الله حسینی

غلامرضا تاجگردون

-

گلستان

علی آباد کتول

اسدالله قره خانی

رحمت الله نوروزی

-

گنبد کاووس

عبدالله رستگار

سلیمان عباسی

-

رامیان و آزادشهر

منصوری رضی

رضا صابری

-

کردکوی، بندر ترکمن و بندر گز

محمدجواد نظری مهر

محمدجواد نظری مهر

-

مینودشت و کلاله

سید نجیب حسینی

عبدالکریم رجبی

-

گرگان و آق قلا

سید علی طاهری

عبدالحسین ناصری

سیدعلی طاهری

عبدالحسین ناصری

عیسی امامی

گیلان

آستارا

فرهاد دلق پوش

صفر نعیمی زر

-

فومن

علی میرزایی فلاح آبادی

ناصر عاشوری

-

لنگرود

مهرداد بائوج لاهوتی

مهرداد بائوج لاهوتی

-

تالش، رضوانشهر و ماسال

بهمن محمدیاری

-

بهمن محمدیاری

احسن الله رادمهر

لاهیجان و سیاهکل

یوسف قاسمی

ایرج ندیمی

-

صومعه سرا

سید کاظم دلخوش اباتری

حمیدرضا خصوصی

-

انزلی

حسن خسته بند

حسن خسته بند

-

رودسر و املش

اسدالله عباسی

محمدمهدی رهبری

-

آستانه اشرفیه

مهدی صادق کیاشهری

محمدحسین قربانی

-

رودبار

صمد مرعشی

عطاالله حکیمی

-

رشت

جبار کوچکی نژاد

سید علی آقازاده

حسن تامینی لیچانی

حسن تامینی لیچانی

جبار کوچکی‌نژاد

سید علی آقازاده

غلامعلی جعفرزاده

نظرعلی علیزاده

لرستان

خرم آباد

محمدرضا ملکشاهی

رضا حیمی نصب

ایرج عبدی

ابراهیم آقامحمدی

محمدرضا ملکشاهی راد

سلسله و دلفان

محمد محمدی

حجت الله خدایی سوری

-

کوهدشت

علی شاهرخی

الهیار ملک شاهی

-

الیگودرز

حجت الله رحمانی

محمدتقی توکلی

-

ازنا و درود

عزت الله دهقان

-

عباس قائدرحمت

حسین گودرزی

پلدختر

علی کاییدی

-

علی کاییدی

سیدحمیدرضا کاظمی

بروجرد

علاء الدین بروجردی

هادی مقدسی

علاء الدین بروجردی

بهرام بیرانوند

هادی مقدسی

مازندارن

بابل

محسن نریمان

علی کریمی فیروزجایی

علی اکبر ناصری

حسین نیازآذری

-

ساری

علی اصغر یوسف نژاد

سید رمضان شجاعی کیاسری

سیدرمضان شجاعی کیاسری

محمد دامادی

-

نوشهر و چالوس

انوشیروان محسنی

قاسم احمدی لاشکی

-

نکا، بهشهر و گلوگاه

احمدعلی مقیمی

احمدعلی مقیمی

-

آمل و لاهیجان

عزت الله یوسفیان ملا

عزت الله یوسفیان ملا

-

بابلسر و فریدونکنار

مقداد نجف نژاد

مقداد نجف نژاد

-

نور و محمودآباد

احمد ناطق نوری

عبدالوحید فیاضی

-

قائمشهر، سوادکوه و جویبار

سید علی ادیانی راد

عزت الله اکبری تالارپشتی

سید هادی حسینی

کمال علی پور

-

مرکزی

اراک، کمیجان و خنداب

عباس رجایی

سید احمد لطفی

عباس رجایی

محمدحسین آصفری

-

شازند

محمود احمدی بیغش

قاسم عزیزی

-

دلیجان و محلات

علیرضا سلیمی

علیرضا سلیمی

-

ساوه و زرندیه

مرحوم حسین اسلامی

شهلا میرگلوبیات

-

خمین

محمدحسین مقیمی

محمدابراهیم رضایی

-

تفرش، آشتیان و فراهان

بهمن اخوان

کاظم سپاسی

-

هرمزگان

میناب، جاسک، سیریک

سید علی میرخلیلی

سید عبدالکریم هاشمی

-

بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی

سیدمصطفی ذوالقدر

محمد آشوری تازیانی

محمدامین فرج زاده

محمد آشوری تازیاتی

منصور آرامی

ابوالقاسم جراره

-

بندر لنگه، بستک، پارسیان

احمد جباری

احمد جباری

-

همدان

رزن

محمدمهدی مفتح

عطاالله سلطانی صبور

-

اسدآباد

اکبر رنجبرزاده

بهروز نعمتی

-

نهاوند

مهدی سنایی

مهدی سنایی

-

بهار و کبودرآهنگ

عیسی جعفری

محمدعلی پورمختار

-

تویسرکان

شهریار طاهرپور

-

مرتضی فضلعلی

کاظم سلیمی

ملایر

امین حسین رحیمی

حسن ونایی

علی نعمت چاردولی

-

همدان

حمیدرضا حاجی بابایی

سید کاظم حجازی

امیر خجسته

سیدمحمدکاظم حجازی

ابراهیم کارخانه

یزد

یزد و صدوق

علی اکبر اولیا

محمدصالح جوکار

-

اردکان

محمدرضا تابش

محمدرضا تابش

-

مهریز، بافق و ابرکوه و خاتم

کاظم فرهمند

-

کاظم فرهمند

دخیل عباس زارع زاده مهریزی

تفت و میبد

سید جلال یحیی زاده

سید جلال یحیی زاده

-

طبس

محمدکریم عابدی

محمدعلی عبدالله زاده

-

 

 

همچنین اسامی نمایندگان اقلیت‌های دینی مناطق مختلف کشور نیز از سوی ستاد انتخابات کشور اعلام شد.

اقلیت های دینی

نمایندگان مجلس هشتم

نمایندگان راه یافته به مجلس نهم

نمایندگان دور دومی

زرتشتی

اسفندیار اختیاری

اسفندیار اختیاری

-

کلیمی

سیامک مره صدق

سیامک مره صدق

-

ارامنه شمال

گیورگ وارتان

کارن خانلری

-

آشوری کلدانی

یوناتن بت کلیا

یوناتن بت کلیا

-

ارامنه جنوب

روبرت بگلریان

روبرت بگلریان

-

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری