کد خبر: ۲۳۶۰۴۰
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۲
قائم مقام دانشگاه علوم پزشکي و خدمات بهداشتي درماني قم گفت: ازخروج افراد مشکوک به کرونا از قم از فردا يکشنبه جلوگيري خواهد شد.
قائم مقام دانشگاه علوم پزشکي و خدمات بهداشتي درماني قم گفت: ازخروج افراد مشکوک به کرونا از قم از فردا يکشنبه جلوگيري خواهد شد.

به گزارش اعتدال به نقل از صداوسیما، جلوگيري از خروج افراد مشکوک به کرونا از قمدکتر ابرازه صبح امروز در گفتگو با خبرنگار خبرگزاري صدا و سيما گفت: از فردا همکاران دانشگاه علوم پزشکي در خروجي هاي شهر مستقر و با تب سنج افراد را کنترل خواهند کرد.

وي تاکيد کرد: در صورتي که فردي داراي علائم ابتلا به کرونا باشد از خروج وي جلوگيري و قرنطينه خواهد شد.

وي هدف از اين کار را شيوع کمتر بيماري کرونا اعلام کرد و گفت: مساله شيوع بيماري کرونا جدي و گسترده است و بهبودي افراد هم به سختي حاصل مي شود اما مردم آن را هنوز جدي نگرفته اند و مطابق معمول رفت و آمدهاي زيادي در خيابان ها دارند و حتي در برخي مناطق تجمعاتي برگزار ميکنند.

قائم مقام دانشگاه علوم پزشکي تصريح کرد: هرچقدر تخت به چرخه درمان اضافه ميکنيم،بازهم با کمبود مواجه مي شويم.

دکتر ابرازه از مراجعه چهار هزار نفر به بيمارستان ها مراجعه کرد و گفت: از اين تعداد 652 نفر در بيمارستان هاي کامکار، فرقاني، امام رضا و علي بن ابيطالب بستري شده اند.

اين آمار تا ديشب 580 نفر بود.

وي در پايان قرنطينه خانگي را بهترين روش براي جلوگيري از شيوع اين ويروس دانست و از مردم خواست مسائل بهداشتي را به طور کامل رعايت و حتي الامکان در منزل بمانند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری