کد خبر: ۲۳۵۸۹۱
تعداد نظرات: ۶ نظر
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶
معاون اول رئیس جمهوری تاکید کرد: کالاهای اساسی برای روزها و هفته‌های منتهی به عید نوروز و بعد از آن تأمین شده است و برای مایحتاج عمومی در زمینه بهداشت و درمان تدارکات ویژه‌ای در نظر گرفته شده است.
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت:
«شرایط امروز کشور خطیر است؛ ‎نگرانی‌های مردم از مسائل قدیم و جدید اقتصادی و معیشتی و تنگناها و بحران‌های طبیعی و اجتماعی و بهداشتی و بین المللی آن هم در آستانه سال نو قابل فهم است. نیاز مبرم جامعه آسایش خیال و آرامش ذهنی و اجتماعی و دور شدن از ترس از آینده است.

‏خوشبختانه دولت به رغم همه محدودیت‌ها و موانع توانسته است، متناسب با این ایام تدابیر لازمی را در نظر بگیرد: ‎کالاهای اساسی برای روزها و هفته‌های منتهی به عید نوروز و بعد از آن تأمین شده است و برای مایحتاج عمومی در زمینه بهداشت و درمان تدارکات ویژه‌ای در نظر گرفته شده است.»

این سخنان معاون اول محترم دولت در حالی بیان شده است که مشاهدات میدانی در پایتخت که برای ایشان نیز قابل استحصال از طریق یک پیمایش ساده است نشان می دهد که حتی یک ژل بهداشتی و ماسک معمولی هم به سختی در شهر تهران که پایتخت ایران است پیدا می شود. مردم در به در داروخانه ها برای پیدا کردن یک ماسک ساده برای انجام امور توصیه شده بهداشتی برای پیشگیری از بیماری کرونا هستند . سوال این است که آقای جهانگیری آیا حتی برای یکبار هم که شده شخصا به داروخانه در این روزها مراجعه کرده اید؟ پای حرف مردم در اتوبوس و مترو که نه در همین خیابان پاستور خودتان نشسته اید؟ توصیه می کنیم یکبار دیگر فیلم مناظره انتخاباتی سال 96 نه البته بخش های مربوط به دیگران بلکه بخش های مربوط به سخنان خودتان را یکبار دیگر ببینید. خواهش ما این است که مانند دیگر مدیران سیاسی این انتقادها را پای رقابت های سیاسی نگذارید ؛ این حرف های مردم است. سمت مردم ایستادن و حرف مردم را شنیدن کار مردان خدایی است. نگاه مردم به شما مثل گذشته است. شما از مدیران موفق مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی بودید و ما خاطرات خوبی از عملکرد شما داریم. پیشنهاد می کنیم شخصا وارد شده و یک روز را در خیابان های تهران بین مردم سپری کنید . حالا که هیچ انتخاباتی هم در این نزدیکی نیست قطعا هیچ برچسبی هم به شما نمی چسبد .ببینید وقتی مردم تصاویر پرستاران و پزشکان فداکار و جان فدای این روزهای بیمارستان ها را مشاهده می کنند که چگونه با کمترین امکانات بر بالین بیماران بستری حضور پیدا می کنند و خطر را به جان می خرند دوست دارند  و بارقه های وطن دوستی و انسان دوستی در دلشان زنده می شود. آقای معاون اول دست بجنبانید؛ مردم حاکمان خادم را دوست می دارند .
ایام عزت مستدام!

منبع: نامه نیوز
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
مهدی
|
-
|
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۸
0
0
مهدی جان چطوره راستی دلار چند آقا اسحاق؟ حیف که تو هم به پای حسن سوختی و آبروی چندین و چندساله ات را حراج کردی برای این بنفش دروغگو
ناشناس
|
-
|
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۸
0
0
اینها راجع به همه چیز از بر حرف می زنند وهمه چیز رامی خواهند تئوری حل کنند.
مهرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۸
0
0
جهانگیری غلط کرده بااین دروغ هایش
اراک
|
-
|
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۸
0
0
مگه کرونا به ایرانم آمده؟
علي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۸
0
0
مسئولين كي و كجا در بين مردم بوده اند كه حالا باشند ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۴
0
0
*روحانا چند روز دیگر:هه هه هه هههههه،من هم از آمدن کرونا خبر نداشتم.مگر ماسک و...لازم بود.تقصیر معاون اولم«جهانگیرخان»بود*ای معاون اول دولت بی عرضه*برکنارت می کنم بری کرمان*
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری