کد خبر: ۲۳۵۸۱۵
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸
نایب رییس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه گفت: براساس مصوبه این کمیسیون ۶۰ لیتر بنزین نوروزی به خودروها اختصاص می‌یابد.
به گزارش اعتدال، "یوسف‌نژاد" عضو هیئت رئیسه مجلس اظهار داشت: در جلسه امروز کمیسیون تلفیق بودجه، برای تعطیلات عید نوروز  ۶۰ لیتر به سهمیه بنزین اضافه شد.

می با اشاره به جلسه صبح امروز کمیسیون تلفیق لایحه بودجه اظهار کرد: براساس مصوبه کمیسیون مقرر شد برای تعطیلات نوروز ۶۰ لیتر بنزین به سهمیه کارت‌های سوخت اضافه شود.

به گفته وی کارگروه کمیسیون تلفیق روز گذشته برای اعمال اصلاحاتی در بودجه سال ۱۳۹۹ تشکیل جلسه داده بود و کمیسیون تلفیق در جلسه امروز این اصلاحات را مورد بررسی و تصویب قرار خواهد داد.
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ادیب فیضی تبریزی
|
Denmark
|
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۷
0
0
اعتدال عزیز ؛ با سلام و احترام

بنده درباره ی شیوه سهمیه بندی بنزین یک نقد جدی خدمت ریاست محترم جمهوری و شورای اقتصادی سران قوا دارم ، امید که انشا الله خدمت ریاست محترم جمهور منعکس گردد .

اولا : به برخی از خودروهایی که سن آنها بیش از 30 سال است و دارای کارت سوخت می باشند بنزین داده نشده و افراد و خانواده هایشان دچار زحمت و لطمات بسیار سنگینی شده اند .

خُب ؛ عنایت بفرمایید آن فرد اگر امکان تعویض خودرو را داشت هیچگاه تعلل نمیکرد ، ثانیا : شاید برخی مریض داشته باشند و توانایی استفاده از بنزین 3000 تومانی را نداشته باشند و نیاز مبرم هم برای جابجایی مریض دارند ، " خُب آن بیچاره چه کند با یک باک خالی از بنزین ؟!!! "
شرایط ملی الان طوری نیست که ما حقوق حقه ی مردم را از آنان گرفته و گرفتارشان کنیم .

اعتدال عزیز ؛

صمیمانه از شما تقاضا دارم این پیغام را خدمت ریاست محترم جمهوری جناب آقای دکتر روحانی برسانید .

واقعا مردم در فشار بیش از حد تصور هستن آنوقت ما وسیله ارتزاق و حیات آنان را هم قطع کنیم باید مستقیم روانه بهشت زهرا شوند . بهشت زهرا هم نمیتوانند بروند چون خودرویشان بنزین ندارد و باکش خالی است !!!!!!

پس این پغام را برسانید که این کارتها را هم شارژ کنند و خیل کثیری از خانواده ها را در این شب عیدی خوشحال نمایند .

نکته ی مهم تر دیگری هست که لازم بود در این پیج بگویم که البته غیر بنزینی است .

برخی از نهادها همچون اداره آب ، برق ، تلفن ، متاسفانه برخوردهای زشتی با مردم انجام می دهند ؛ من کسانی را میشناسم که واقعا توانایی پرداخت قبض آب و برق و تلفن را ندارند قطع کردن آنهم در این زمستان ، خدایی کار زیبنده ای است ؟

تلفن یک وسیله ضروری است نباید در این ایام قطع شود ولی اطلاع دارم خیل کثیری از مردم به دلیل عدم توانایی پرداخت قبض آن دچار مشکل شده اند .
آب و برق نیز شدت بیشتری نسبت به تلفن دارند ، زمستان سال 96 بود که پدر یکی از دوستانم که بیمار بود بر اثر عدم توانایی پرداخت قبض و قطع 6 روزه آب فوت کرد و مُرد .

لطفا این پیام ها را منعکس فرمایید .

اعتدال عزیز درود بر تو
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری